Opanuj łatwe w użyciu frameworki do tworzenia treści oraz motywy startowe. Twórz atrakcyjne, responsywne szablony z WordPress.

Stworzenie nowoczesnego szablonu do WordPressa wydaję się być niezwykle trudnym zadaniem. Mnogość dostępnych rozwiązań i konieczność opanowania kilku, jak nie kilkunastu technologii sprawia, że wiele osób rezygnuje już na starcie. A tak wcale nie musi być! WordPress w ostatnich latach przeszedł olbrzymią przemianę i tworzenie motywów wygląda dziś zupełnie inaczej – jest bardziej przystępne. WordPress jest w tym momencie najpopularniejszym na świecie systemem CMS – jeśli nauczysz się tworzyć własne szablony to będziesz miał sporą szansę, aby swoją wiedzę i umiejętności zamienić na finansowe korzyści.

W pełni responsywne szablony wordpress

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu przede wszystkim dowiesz się, które technologie wybrać, aby tworzyć nowoczesne, funkcjonalne i responsywne szablony.

Dowiedz się więcej: WordPress - łatwe tworzenie responsywnych szablonów Zobacz kurs

Nauczysz się sprawdzonych i darmowych rozwiązań, które dostępne są dla każdego i zapewniają dużą wszechstronność. Pokażemy startowy motyw WP w stylu Material Design oraz niezwykle popularne frameworki – Bootstrap i Unyson.

Material Design wordPress Theme

Dla kogo jest to szkolenie?

Teraz niemal każdy może stworzyć swój własne unikalne szablony WordPress. A wszystko szybko i prosto. Wystarczy tylko odpowiednie podejście, narzędzia i chęć do działania.