Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Top 5 aplikacji do zarządzania zadaniami

Top 5 aplikacji do zarządzania zadaniami

Dobra organizacja czasu to jedna z najbardziej cenionych umiejętności w dzisiejszym świecie, bez której bardzo trudno poradzić sobie w otaczającej nas rzeczywistości. Żyjemy szybko i dynamicznie, mamy wiele zadań do wykonania i często zdarza się tak, że w natłoku obowiązków cierpimy na ciągły brak czasu, zarówno na doskonalenie projektów, jak i zwykły odpoczynek. Na szczęście, na rynku ciągle pojawiają się coraz to nowsze aplikacje, które skutecznie pomagają radzić sobie z problemem braku czasu i dezorganizacją. Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie naszych propozycji TOP 5 najlepszych aplikacji, które pomogą w organizacji i lepszym zarządzaniu zadaniami.


Kurs Efektywność osobista - zarządzanie zadaniami i sobą w czasie

Zacznij efektywnie wykorzystywać swój czas! Dowiedz się jak radzić sobie z planowaniem i wykonywaniem zadań. Naucz się radzić sobie ze stresem oraz wyznaczać cele biznesowe i prywatne. Dowiedz się więcej


zarządzanie zadaniami

5. Trello

Trello to wszechstronna, innowacyjna aplikacja, stworzona przede wszystkim z myślą o pomocy w organizacji pracy zespołowej. Jedną z jej największych zalet jest znaczne uproszczenie komunikacji między zespołami i możliwość zamknięcia ich pracy w obrębie jednego, wielozadaniowego narzędzia- dzięki Trello jesteśmy bowiem w stanie nie tylko planować projekty, ale też komunikować się z innymi pracownikami, tworzyć karty i listy, a nawet opisywać zdarzenia wskaźnikami wydajności. Aplikacja dzięki doskonałej synchronizacji może osiągnąć pełnie swoich możliwości na każdym urządzeniu, nawet w trybie offline.

praca zespołowa

4. Nozbe

Minimalizm, łatwa synchronizacja z kalendarzem lub innymi aplikacjami oraz przyjemność użytkowania- takie cechy niewątpliwie charakteryzują Nozbe- aplikację, której celem jest pomóc użytkownikowi w organizacji wszystkich jego planów i zapisów. Dzięki znakowi "#" jesteśmy w stanie z poziomu aplikacji wywołać szereg komend, takich jak m.in. powtarzalność zadań czy nadawanie im priorytetów. Utworzone zadania możemy przesyłać na podpięty do konta adres e-mail, dodawać je do kategorii lub uzupełniać o komentarze. W darmowej wersji aplikacji mamy możliwość stworzenia aż do pięciu zadań dziennie.

to do list

3. Todoist

Każdy z nas doświadczył sytuacji, w której był zmuszony chodzić po mieście czy galerii handlowej z listą rzeczy do załatwienia w ręku. Na szczęście, dzięki rozwijającej się technologii, tworzenie list zadań stało się o wiele bardziej intuicyjne. Jedną z aplikacji, która pomoże nam w organizacji zadań do wykonania jest Todoist. Pozwala ona tworzyć listy rzeczy do zrobienia, dodawać wydarzenia do kalendarza, a w wersji rozszerzonej także ustawiać alerty i przypomnienia. Pomocna również może okazać się funkcja "Ulubione", dzięki której można mieć dostęp do wszystkich najważniejszych wydarzeń za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Kurs Todoist - skuteczne planowanie i realizacja zadań

Kurs Todoist - skuteczne planowanie i realizacja zadań

Zobacz kurs Arrow
Kurs Evernote - zwiększ swoją produktywność

Kurs Evernote - zwiększ swoją produktywność

Zobacz kurs Arrow
Kurs Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello

Kurs Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello

Zobacz kurs Arrow

2. Evernote

Często dzieje się tak, że głównym problemem z organizacją dokumentów i notatek staje się ich ilość. Pomocnym wyjściem z takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z Evernote- innowacyjnej aplikacji stworzonej z myślą o wygodnym i zorganizowanym przechowywaniu notatek, bez stosów kartek i zapisków.

dokumenty i notatki

Oprócz niezwykłej intuicyjności Evernote oferuje takie opcje jak zachowywanie treści artykułów z internetu, zapis paragonów i rachunków, czy też tworzenie notatek głosowych. Możliwości w zasadzie są nieskończone- w darmowej wersji aplikacji możemy synchronizować notatki na dwóch urządzeniach jednocześnie, oraz przesyłać dokumenty w wielkości do 60 MB na miesiąc.

1. Kalendarz Google

Kalendarz od Google to wprost idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm i proste, acz wszechstronne rozwiązania jednocześnie. Aplikacja umożliwi nam m.in. dodawanie do planu dnia wydarzeń lub opisywanie ich notatkami, zdjęciami czy załączeniem mapy. Jedną z najbardziej pomocnych opcji jest możliwość kolorystycznego porządkowania zadań, dzięki której możemy dzielić je wizualnie na sekcje, a w konsekwencji- znajdować informacje szybciej i bardziej intuicyjnie. Wszystkie te, z pozoru proste rozwiązania pomagają dopasować terminarz do indywidualnych potrzeb użytkownika, czyniąc korzystanie z niego prostym i przyjemnym.

Dynamiczny rozwój nowych technologii stał się zbawieniem dla wielu osób, w tym takich, które w natłoku codzienności i nadmiarze obowiązków potrzebują lekkiego wsparcia z ich organizacją. Możliwości są nieskończone i stale uatrakcyjnianie, dlatego można śmiało stwierdzić, że każdy, nawet najbardziej wybredny użytkownik jest w stanie znaleźć coś dla siebie.


Opublikowane 24 sierpnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


Kompleksowe szkolenie dla Skutecznego Managera
Users icon 3061 uczestników
Watch icon 17.5 godzin
Video icon 131 wykładów

Dobre zarządzanie zespołem to klucz do osiągnięcia sukcesu. Dowiedz się jak skutecznie nim kierować, motywować oraz poznaj narzędzia, które Ci w tym pomogą. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!