Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Top 5 aplikacji do zarządzania zadaniami

Top 5 aplikacji do zarządzania zadaniami

Dobra organizacja czasu to jedna z najbardziej cenionych umiejętności w dzisiejszym świecie, bez której bardzo trudno poradzić sobie w otaczającej nas rzeczywistości. Żyjemy szybko i dynamicznie, mamy wiele zadań do wykonania i często zdarza się tak, że w natłoku obowiązków cierpimy na ciągły brak czasu, zarówno na doskonalenie projektów, jak i zwykły odpoczynek. Na szczęście, na rynku ciągle pojawiają się coraz to nowsze aplikacje, które skutecznie pomagają radzić sobie z problemem braku czasu i dezorganizacją. Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie naszych propozycji TOP 5 najlepszych aplikacji, które pomogą w organizacji i lepszym zarządzaniu zadaniami.


Kurs Efektywność osobista - zarządzanie zadaniami i sobą w czasie

Zacznij efektywnie wykorzystywać swój czas! Dowiedz się jak radzić sobie z planowaniem i wykonywaniem zadań. Naucz się radzić sobie ze stresem oraz wyznaczać cele biznesowe i prywatne. Dowiedz się więcej


zarządzanie zadaniami

5. Trello

Trello to wszechstronna, innowacyjna aplikacja, stworzona przede wszystkim z myślą o pomocy w organizacji pracy zespołowej. Jedną z jej największych zalet jest znaczne uproszczenie komunikacji między zespołami i możliwość zamknięcia ich pracy w obrębie jednego, wielozadaniowego narzędzia- dzięki Trello jesteśmy bowiem w stanie nie tylko planować projekty, ale też komunikować się z innymi pracownikami, tworzyć karty i listy, a nawet opisywać zdarzenia wskaźnikami wydajności. Aplikacja dzięki doskonałej synchronizacji może osiągnąć pełnie swoich możliwości na każdym urządzeniu, nawet w trybie offline.

praca zespołowa

4. Nozbe

Minimalizm, łatwa synchronizacja z kalendarzem lub innymi aplikacjami oraz przyjemność użytkowania- takie cechy niewątpliwie charakteryzują Nozbe- aplikację, której celem jest pomóc użytkownikowi w organizacji wszystkich jego planów i zapisów. Dzięki znakowi "#" jesteśmy w stanie z poziomu aplikacji wywołać szereg komend, takich jak m.in. powtarzalność zadań czy nadawanie im priorytetów. Utworzone zadania możemy przesyłać na podpięty do konta adres e-mail, dodawać je do kategorii lub uzupełniać o komentarze. W darmowej wersji aplikacji mamy możliwość stworzenia aż do pięciu zadań dziennie.

to do list

3. Todoist

Każdy z nas doświadczył sytuacji, w której był zmuszony chodzić po mieście czy galerii handlowej z listą rzeczy do załatwienia w ręku. Na szczęście, dzięki rozwijającej się technologii, tworzenie list zadań stało się o wiele bardziej intuicyjne. Jedną z aplikacji, która pomoże nam w organizacji zadań do wykonania jest Todoist. Pozwala ona tworzyć listy rzeczy do zrobienia, dodawać wydarzenia do kalendarza, a w wersji rozszerzonej także ustawiać alerty i przypomnienia. Pomocna również może okazać się funkcja "Ulubione", dzięki której można mieć dostęp do wszystkich najważniejszych wydarzeń za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Kurs Todoist - skuteczne planowanie i realizacja zadań

Kurs Todoist - skuteczne planowanie i realizacja zadań

Zobacz kurs Arrow
Kurs Evernote - zwiększ swoją produktywność

Kurs Evernote - zwiększ swoją produktywność

Zobacz kurs Arrow
Kurs Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello

Kurs Organizacja pracy i zarządzanie zadaniami z Trello

Zobacz kurs Arrow

2. Evernote

Często dzieje się tak, że głównym problemem z organizacją dokumentów i notatek staje się ich ilość. Pomocnym wyjściem z takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z Evernote- innowacyjnej aplikacji stworzonej z myślą o wygodnym i zorganizowanym przechowywaniu notatek, bez stosów kartek i zapisków.

dokumenty i notatki

Oprócz niezwykłej intuicyjności Evernote oferuje takie opcje jak zachowywanie treści artykułów z internetu, zapis paragonów i rachunków, czy też tworzenie notatek głosowych. Możliwości w zasadzie są nieskończone- w darmowej wersji aplikacji możemy synchronizować notatki na dwóch urządzeniach jednocześnie, oraz przesyłać dokumenty w wielkości do 60 MB na miesiąc.

1. Kalendarz Google

Kalendarz od Google to wprost idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm i proste, acz wszechstronne rozwiązania jednocześnie. Aplikacja umożliwi nam m.in. dodawanie do planu dnia wydarzeń lub opisywanie ich notatkami, zdjęciami czy załączeniem mapy. Jedną z najbardziej pomocnych opcji jest możliwość kolorystycznego porządkowania zadań, dzięki której możemy dzielić je wizualnie na sekcje, a w konsekwencji- znajdować informacje szybciej i bardziej intuicyjnie. Wszystkie te, z pozoru proste rozwiązania pomagają dopasować terminarz do indywidualnych potrzeb użytkownika, czyniąc korzystanie z niego prostym i przyjemnym.

Dynamiczny rozwój nowych technologii stał się zbawieniem dla wielu osób, w tym takich, które w natłoku codzienności i nadmiarze obowiązków potrzebują lekkiego wsparcia z ich organizacją. Możliwości są nieskończone i stale uatrakcyjnianie, dlatego można śmiało stwierdzić, że każdy, nawet najbardziej wybredny użytkownik jest w stanie znaleźć coś dla siebie.


Opublikowane 24 sierpnia 2021 r. w kategorii: Rozwój osobisty


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!