Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Twórz niesamowite aplikacje webowe w Angular 2 - kurs dla początkujących

Twórz niesamowite aplikacje webowe w Angular 2 - kurs dla początkujących

Angular 2 – przyszłość aplikacji webowych, których tworzenia nauczysz się już dziś!


Jeden z najbardziej oczekiwanych kursów już jest! Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy szkolenie najnowszej wersji popularnego frameworku Angular. To dla Ciebie olbrzymia szansa, by wyprzedzić konkurencję, która w większości nadal korzysta ze starszych i mniej funkcjonalnych wersji. To również olbrzymia szansa, by zaskoczyć pracodawców znajomością technologi, która jest mile widziana w CV każdego web developera.


Tworzenie niesamowitych aplikacji w Angular

Czego nauczy mnie to szkolenie?


Nasze szkolenie da Ci solidne podstawy tworzenia dynamicznych aplikacji z wykorzystaniem najnowszej wersji frameworka Angular. To niezwykle ważne, bo różnice w porównaniu z wersjami wcześniejszymi są wręcz ogromne.


Kurs Angular 2 - od podstaw

Naucz się tworzyć niesamowite webowe aplikacje w Angular 2... Dowiedz się więcej


Razem z lektorem krok po kroku stworzysz responsywną aplikację, poznając tym samym strukturę Angulara i jego niemal nieograniczone możliwości. W kursie pokażemy Ci jak pracować w środowisku Node.js, opanować podstawy TypeScript oraz wykorzystać Angulara do tworzenia niezwykle popularnych obecnie SPA, czyli Single Page Aplication.


Angular w najnowszej wersji 2

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć zaawansowane dynamiczne aplikacje webowe wybierając jedno z najlepszych dostępnych obecnie na rynku rozwiązań. Jeśli posiadasz podstawy HMTL i JavaScript, to nie trać czasu i zacznij się uczyć Angulara 2 już dziś!Opublikowane 26 stycznia 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!