Angular 2 – przyszłość aplikacji webowych, których tworzenia nauczysz się już dziś!

Jeden z najbardziej oczekiwanych kursów już jest! Jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy szkolenie najnowszej wersji popularnego frameworku Angular. To dla Ciebie olbrzymia szansa, by wyprzedzić konkurencję, która w większości nadal korzysta ze starszych i mniej funkcjonalnych wersji. To również olbrzymia szansa, by zaskoczyć pracodawców znajomością technologi, która jest mile widziana w CV każdego webdevelopera.

Tworzenie niesamowitych aplikacji w Angular

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Nasze szkolenie da Ci solidne podstawy tworzenia dynamicznych aplikacji z wykorzystaniem najnowszej wersji frameworka Angular. To niezwykle ważne, bo różnice w porównaniu z wersjami wcześniejszymi są wręcz ogromne.

Dowiedz się więcej: Kurs Angular 2 - od podstaw Zobacz kurs

Razem z lektorem krok po kroku stworzysz responsywną aplikację, poznając tym samym strukturę Angulara i jego niemal nieograniczone możliwości. W kursie pokażemy Ci jak pracować w środowisku Node.js, opanować podstawy TypeScript oraz wykorzystać Angulara do tworzenia niezwykle popularnych obecnie SPA, czyli Single Page Aplication.

Angular w najnowszej wersji 2

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć zaawansowane dynamiczne aplikacje webowe wybierając jedno z najlepszych dostępnych obecnie na rynku rozwiązań. Jeśli posiadasz podstawy HMTL i JavaScript, to nie trać czasu i zacznij się uczyć Angulara 2 już dziś!