Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Twórz nowoczesne responsywne strony z Foundation - kurs od podstaw

Twórz nowoczesne responsywne strony z Foundation - kurs od podstaw

Foundation – Twój klucz do efektywnej budowy stron internetowych


Chcesz szybko tworzyć nowoczesne i responsywne strony? I pewnie pomyślałeś o Bootstrapie? To świetny framework, ale korzysta z niego masa webdeveloperów przez co wiele stron wygląda dokładnie tak samo! Zdobądź nad nimi przewagę i naucz się błyskawicznie tworzyć oryginalne strony z Foundation. Praca z tym frameworkiem to jak budowa domu z klocków – dziesiątki gotowych klas, skryptów i szablonów pozwalają zaledwie kilkoma kliknięciami dodać do strony nawet bardzo zaawansowane elementy. Pomyśl jaka to oszczędność czasu!


Twórz nowoczesne strony łatwiej niż kiedykolwiek razem z Foundation


Kurs Foundation - tworzenie responsywnych stron
5.0
star star star star star
(70 ocen)

Twórz sprawniej wspaniałe responsywne strony i wyprzedź innych developerów... Dowiedz się więcej


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak wykorzystać olbrzymie możliwości Foundation i tworzyć więcej projektów w jeszcze krótszym czasie. Pokażemy Ci nie tylko jak wykorzystać kluczowe komponenty frameworka, ale również jak je edytować, by Twoja strona zyskała swój unikalny wygląd. Animacje, slidery, responsywne wideo i nawigacje, to tylko niewielka część tego, o czym mówimy w kursie.


Lekki, przejrzysty kod, który dramatycznie przyspieszy wczytywanie strony.

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć szybkie, responsywne i nowoczesne strony nie marnując niepotrzebnie czasu na żmudną pracę z dużą ilością kodu. Jeżeli znasz już podstawy HMTL i CSS to nasz kurs Foundation będzie kolejnym oczywistym krokiem w rozwoju twojej kariery webdevelopera.


Kurs Foundation - tworzenie responsywnych stron
5.0
star star star star star
(70 ocen)

Twórz sprawniej wspaniałe responsywne strony i wyprzedź innych developerów... Dowiedz się więcejOpublikowane 18 stycznia 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!