Foundation – Twój klucz do efektywnej budowy stron internetowych

Chcesz szybko tworzyć nowoczesne i responsywne strony? I pewnie pomyślałeś o Bootstrapie? To świetny framework, ale korzysta z niego masa webdeveloperów przez co wiele stron wygląda dokładnie tak samo! Zdobądź nad nimi przewagę i naucz się błyskawicznie tworzyć oryginalne strony z Foundation. Praca z tym frameworkiem to jak budowa domu z klocków – dziesiątki gotowych klas, skryptów i szablonów pozwalają zaledwie kilkoma kliknięciami dodać do strony nawet bardzo zaawansowane elementy. Pomyśl jaka to oszczędność czasu!

Twórz nowoczesne strony łatwiej niż kiedykolwiek razem z Foundation

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się, jak wykorzystać olbrzymie możliwości Foundation i tworzyć więcej projektów w jeszcze krótszym czasie. Pokażemy Ci nie tylko jak wykorzystać kluczowe komponenty frameworka, ale również jak je edytować, by Twoja strona zyskała swój unikalny wygląd. Animacje, slidery, responsywne wideo i nawigacje, to tylko niewielka część tego, o czym mówimy w kursie.

Lekki, przejrzysty kod, który dramatycznie przyspieszy wczytywanie strony.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich, którzy chcą tworzyć szybkie, responsywne i nowoczesne strony nie marnując niepotrzebnie czasu na żmudną pracę z dużą ilością kodu. Jeżeli znasz już podstawy HMTL i CSS to nasz kurs Foundation będzie kolejnym oczywistym krokiem w rozwoju twojej kariery webdevelopera.

Dowiedz się więcej: Kurs Foundation - Tworzenie responsywnych stron Zobacz kursy