Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych - jak zacząć karierę web developera

Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych - jak zacząć karierę web developera

Poznaj i opanuj najważniejsze techniki tworzenia stron internetowych


Chciałbyś zacząć tworzyć strony internetowe, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Słyszałeś o HTML, CSS, JavaScript, jQuery czy AJAX, ale nadal nie do końca wiesz do czego służą i jak je wykorzystać? Nie jesteś sam! Wielu początkujących web developerów gubi się w gąszczu dostępnych na rynku technologii i już na starcie rezygnuje. Chcemy, aby z Tobą było inaczej, abyś się nie zniechęcił i tworzył witryny, które odniosą sukces na rynku. Przed Tobą dużo pracy, ale bez obaw – pomożemy!


Tworzenie stron internetowych


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Wybierając nasze szkolenie dowiesz się przede wszystkim jaką rolę w procesie budowy stron internetowych pełnią poszczególne technologie oraz w jaki sposób należy je umiejętnie łączyć. Na początku zmierzysz się z językiem HTML, który odpowiada za tworzenie treści. Dowiesz się jak poprawnie tworzyć strukturę dokumentów, definiować najważniejsze ich sekcje oraz używać znaczników. Co potem? Potem przyjdzie czas na definiowanie wyglądu strony, czyli wykorzystanie arkuszy stylów, tzw. CSS-ów.


Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych

Twoja przepustka do kariery web developera... Dowiedz się więcej


Na licznych przykładach pokażemy Ci jak za ich pomocą w zaledwie kilka sekund kompletnie i bez wysiłku zmienić wygląd witryn zaczynając od tekstu, a na grafice kończąc. Gotowy na więcej? Poznasz więc język JavaScript, bibliotekę jQuery i AJAX – technologie, dzięki którym wzbogacisz swoją stronę o interaktywne, dynamiczne elementy oraz animacje. Na koniec pokażemy Ci system kontroli wersji Git, czyli narzędzie, bez którego już niebawem nie będziesz wyobrażał sobie pracy. Dzięki niemu zapanujesz nad wszystkim technologiami, które poznałeś w trakcie kursu i będzie mógł spać spokojnie nie martwiąc się już o wyniki Twojej ciężkiej pracy.


Kluczowe technologie webowe

Dla kogo jest to szkolenie?


Nasze szkolenie to świetny wybór zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych, jak i dla tych, które opanowanie podstaw mają już za sobą. To prawdziwe kompendium wiedzy i nieoceniona pomoc dla każdego początkującego web developera.Opublikowane 17 maja 2016 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!