Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
10 przydatnych narzędzi dla programistów i projektantów cz.4

10 przydatnych narzędzi dla programistów i projektantów cz.4

Po raz kolejny przedstawiamy Wam zestawienie przydatnych narzędzi dla web designerów i web developerów, które cieszyły się największą popularnością na naszym fanpagu na Facebooku. Zaczynamy!


Kurs Produktywny programista - techniki i narzędzia no-code

Dowiedz się jak wykorzystać najlepsze narzędzia no-code i lepiej organizować swoją pracę, tak by stać się bardziej produktywnym programistą! Dowiedz się więcej


Ink


1

Ink to bardzo ciekawy plugin do programu Photoshop, który dostarcza ważne informacje na temat tworzonych mockupów. Ink dokumentuje m.in. warstwy, użyte czcionki, kształty i rozmiary.


BrowserSync


2

BrowserSync to potężne narzędzie, które przypadnie do gustu osobom tworzącym strony responsywne. Zadaniem aplikacji jest automatyczne testowanie strony (kliknięć, przewijania itp.) na wielu urządzeniach i przeglądarkach w tym samym czasie. Dzięki temu, wykrywanie błędów w tworzonej stronie RWD staje się o wiele prostsze.


Layoutit


3

Layoutit to onlinowe narzędzie oparte na frameworku Bootstrap, służące do tworzenia stron w stylu „przeciągnij i upuść”. Bardziej zaawansowanie programiści mogą pobrać plik HTML i modyfikować go w dowolnym języku.


Codewars


4

Codewars to aplikacja, która przetestuje znajomość danego języka programowania. Aktualnie w bazie dostępne są testy z JavaScript, CoffieScript i języka Ruby.


Bootstrap Designer


5

Bootstrap Designer to onlinowe narzędzie służące do tworzenia templatek HTML do frameworku Bootstrap. Jedna z ciekawych opcji jest generowanie szybkiego mockupu, który można przedstawić klientowi do akceptacji.


TimeTracker


6

TimeTracker to jedno z ciekawszych narzędzi jakie pojawiło się na naszym fanpagu w ostatnim miesiącu. Jeśli pracujecie w programach z pakietu Adobe Creative Cloud lub Microsoft Office, to dzięki TimeTracker sprawdzicie ile czasu zajmuje Wam wykonanie danego projektu.


EnjoyCSS


7

EnjoyCSS to onlinowy generator kodu CSS. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, praca z EnjoyCSS jest bardzo prosta i intuicyjna. Po ukończeniu pracy można po prostu skopiować kod i wkleić do tworzonej strony.


Dewey


8

Dewey to rewelacyjne rozszerzenie do popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome. Dodatek sprawia, że zarządzanie zakładkami jest o wiele przyjemniejsze. Użytkownik otrzymuje dostęp do kilku ciekawych opcji takich jak tagowanie czy dodawanie sreenów.


Mueller grid system


9

Mueller grid system to po prostu zestaw siatek do stron responsywnych oraz tych posiadających stały układ. Uzytkownik otrzymuje pełna kontrolę nad media queries czy szerokością kolumn.


Type Finder


10

Type Finder to aplikacja, która na podstawie kilku prostych pytań podpowie typ czcionki.


Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Kurs Błyskawiczne tworzenie stron z Tailwind CSS

Zobacz kurs Arrow
Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Zobacz kurs Arrow
Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Fundamenty języka HTML - kodowanie stron od podstaw

Zobacz kurs Arrow

Opublikowane 27 marca 2014 r. w kategorii: Programowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!