Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Czy Adobe XD jest dobrym wyborem dla UI/UX Designera?

Czy Adobe XD jest dobrym wyborem dla UI/UX Designera?

Na rynku dostępnych jest przynajmniej kilka narzędzi do projektowania interfejsów. Do ścisłej czołówki najlepszych programów dla UI / UX Designerów na pewno należy Adobe XD. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie, które działa zarówno na Windowsie, jak i na MacOS.


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcej


Dlaczego Adobe XD?

  • Świetna optymalizacja - pozwala na wydajną pracę, nawet jeżeli nie posiadamy najlepszych podzespołów w naszym komputerze.
  • Dynamiczny rozwój – częste aktualizacje wprowadzają nowe i ulepszają istniejące funkcje programu
  • Duża społeczność – pozwala znaleźć pomoc i odpowiedzi na pytania u bardziej doświadczonych użytkowników
  • Przejrzysty interfejs, ogromne możliwości i łatwa obsługa
  • Darmowa wersja próbna pozwalająca przetestować działanie programu

ux/ui designer

Wymienione zalety sprawiają, że Adobe XD uznawane jest za jedno z najlepszych narzędzi na rynku w swojej kategorii.

Jak nauczyć się projektować w Adobe XD?

Najważniejsza jest praktyka. A jeżeli chcesz uniknąć dziesiątek godzin spędzonych na uczeniu się Adobe XD na własną rękę, poznać dobre praktyki i podstawy projektowania interfejsów...

Koniecznie sprawdź nasz Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów! Szkolenie zostało przygotowane przez doświadczonego UX Designera, który od podstaw i w praktyczny sposób wprowadzi Cię w świat projektowania.Jak pomoże Ci nasz kurs Adobe XD?

Przede wszystkim poznasz interfejs i podstawowe funkcje programu. Poza tym nauczysz się tworzyć projekty, organizować artboardy, wykorzystać assety i biblioteki. Zobaczysz jak zadbać o responsywność i skalowanie aplikacji, poznasz dobre praktyki projektowe i zobaczysz jak udostępniać efekty swojej pracy innym. Co najważniejsze, wszystkiego nauczysz się w praktyce, tworząc prototyp aplikacji krok po kroku, wraz z autorem szkolenia.

Dzięki temu unikniesz błędów początkujących użytkowników i wyrobienia sobie nieprawidłowych nawyków. Po przerobieniu kursu będziesz w stanie samodzielnie pracować w Adobe XD i dalej płynnie rozwijać swoje umiejętności!


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcej


UX/UI designer

Czy mogę nauczyć się Adobe XD od zera?

Tak! Nasz kurs został stworzony z myślą o zupełnie początkujących użytkownikach. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy z zakresu UI/UX Designu, czy narzędzi do projektowania. Sprawdź sam :)


Opublikowane 3 września 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!