Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak utworzyć skrócony link do wystawiania opinii Twojej firmy w wizytówce Google?

Jak utworzyć skrócony link do wystawiania opinii Twojej firmy w wizytówce Google?

Opinie w Google to najszybszy i najprostszy sposób weryfikacji Twojej marki przez potencjalnych klientów, dlatego pozytywne recenzje i ich liczba w wizytówce Google stanowią podstawę budowania wizerunku każdej firmy w Internecie. Musisz mieć świadomość, że znaczna część klientów będzie sugerować się tymi danymi przed dokonaniem swojego wyboru. Stwórz skrócony link do swojej wizytówki w Google i zachęć użytkowników do wystawienia opinii.

Title course

Narzędzia marketingowe i automatyzacja w e-commerce

Zobacz kurs Arrow
Title course

Kurs E-marketingu - podstawy reklamy internetowej

Zobacz kurs Arrow
Title course

Kurs E-commerce od podstaw - jak sprzedawać w internecie

Zobacz kurs Arrow

Jak stworzyć bezpośredni link do wystawienia opinii w Google? To proste!

Na początku zaloguj się na swoje konto Google Moja Firma. Z listy zweryfikowanych firm wybierz tę, do której chcesz utworzyć skrócony link. W kolejnym kroku znajdź sekcję Uzyskaj więcej opinii widoczną na zdjęciu poniżej i kliknij Wyślij formularz

Bezpośredni link do wystawiania opinii w Google

W tym samym widoku otworzy się okienko informacyjne z Twoim skróconym linkiem, który ułatwi i przyspieszy proces napisania opinii przez Twoich klientów. Udostępnij go w swoich kanałach social media np. na profilu firmy na Facebook'u, Twitterze.

Dobrą strategią jest również umieszczenie odnośnika z linkiem w wiadomości mailowej dotyczącej szczegółów zamówionego produktu. Musisz wiedzieć, że nie każdy klient od razu decyduje się na podzielenie swoją opinią, dlatego warto przypomnieć mu o tym po kilku dniach od dokonania zakupu.


Opublikowane 29 lipca 2021 r. w kategorii: Tips&Tricks


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!