Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Jak zacząć przygodę z grafiką 3D?

Jak zacząć przygodę z grafiką 3D?

Branża grafiki 3D rozwija się bardzo szybko, a zapotrzebowanie na specjalistów ciągle rośnie. Choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, mamy z nią do czynienia na co dzień m.in. w reklamach, filmach, czy grach komputerowych.


Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D

Poznaj podstawy grafiki 3D i zacznij tworzyć niesamowite projekty w darmowym programie Blender. Naucz się modelowania, tworzenia materiałów, nakładania tekstur i buduj realistyczne modele 3D. Dowiedz się więcej


Gdzie wykorzystywana jest grafika 3D?

Grafika 3D wykorzystywana jest w coraz większym zakresie i w wielu różnych branżach. Najczęściej znajduje swoje zastosowanie w:

  • grach komputerowych i filmach
  • wizualizacjach architektury
  • wizualizacjach produktów
  • reklamie
  • wizualizacjach danych
  • medycynie

Warto zaznaczyć, że coraz więcej firm przechodzi z fotografii produktowej, na wizualizacje 3D produktów. Okazuje się, że często jest to tańsze i mniej problematyczne rozwiązanie. Więcej o zastępowaniu fotografii produktowej przez wizualizacje 3D możesz przeczytać tutaj.

smok

Jak zacząć przygodę z modelowaniem 3D?

Większość początkujących grafików 3D zaczyna od poznania programu Blender. To darmowy i jeden z najpopularniejszych programów do modelowania 3D na rynku. Jest wykorzystywany przez wiele firm zajmujących się grafiką trójwymiarową. Blender jest stosunkowo prosty w obsłudze i w żaden sposób nie ustępuje płatnym, kosztownym programom do modelowania 3D. Kolejną zaletą Blendera jest bardzo liczna społeczność użytkowników, co umożliwia uzyskanie pomocy u bardziej doświadczonych projektantów.

Ogromna ilość możliwości i funkcji programu Blender może sprawić problemy początkującym użytkownikom. Dlatego na początku swojej przygody z modelowaniem 3D, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z kursu. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D.

Co da Ci Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D?

Szkolenie szybko i skutecznie wprowadzi Cię do świata grafiki 3D. Poznasz interfejs i najważniejsze funkcje programu i „zaprzyjaźnisz się” z modelowaniem, rzeźbieniem, nakładaniem tekstur, animowaniem i znacznie więcej!

Kurs prowadzi Damian Kuk, który od lat zajmuje się wieloma aspektami związanymi z grafiką komputerową – od modelowania, poprzez nakładanie materiałów, po animację i rendering. Autor szkolenia wprowadzi Cię w świat Blendera i grafiki 3D i pokaże, jak od podstaw tworzyć własne projekty 3D!


Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D

Poznaj podstawy grafiki 3D i zacznij tworzyć niesamowite projekty w darmowym programie Blender. Naucz się modelowania, tworzenia materiałów, nakładania tekstur i buduj realistyczne modele 3D. Dowiedz się więcej


Czy mogę nauczyć się Blendera od zera?

Oczywiście! Szkolenie zostało przygotowane z myślą o zupełnie początkujących użytkownikach. Nie potrzebujesz znajomości żadnego programu do modelowania 3D. Autor omawia wszystkie tematy od podstaw, w taki sposób abyś łatwo zrozumiał działanie poszczególnych funkcji Blendera.


Opublikowane 15 września 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!