Opanuj podstawy precyzyjnego rysowania i zostań projektantem CAD

AutoCAD to jedno z najlepszych i najbardziej cenionych narzędzi projektowych na rynku. Jeżeli poważnie myślisz o karierze w branży CAD, to jego znajomość jest wręcz niezbędna. Mnogość dostępnych w programie opcji może nieco odstraszać, ale nie bądź jak inni i nie rezygnuj już na starcie! W naszym szkoleniu pokażemy Ci, że podstawy AutoCAD są w zasięgu Twojej ręki i to w zaledwie kilka godzin!

Pomieszczenia zaprojektowane w AutoCAD

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu nauczysz się podstaw rysowania i projektowania w AutoCAD zgodnie z najważniejszymi wytycznymi obowiązującymi w branży.

Dowiedz się więcej: Intensywny kurs AutoCAD - stopień I Zobacz kursy

Lektor krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie najważniejsze elementy interfejsu oraz nauczy korzystać z kluczowych narzędzi programu. Wszystko w oparciu o prawdziwe projekty z różnych branż: architektonicznej, mechanicznej, konstrukcyjnej. Intensywnie prowadzone szkolenie w połączeniu z praktycznymi ćwiczeniami sprawia, że zdobywasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności, które wykorzystasz w codziennej pracy.

Blacha wykonana w AutoCAD

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących użytkownikach AutoCADa oraz osobach, które jeszcze nie miały styczności z tym programem. Dla pierwszych kurs będzie okazją do powtórzenia i utrwalenia podstaw obsługi AutoCADa, dla drugich doskonałym wprowadzeniem w świat projektowania CAD. Nie czekaj więc dłużej i już dziś zrób pierwszy krok w świat projektowania CAD!