Strefa rozwoju osobistego i nowinek ze świata technologii & IT | blog strefakursów.pl
Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Intensywny kurs AutoCAD dla początkujących

Intensywny kurs AutoCAD dla początkujących

Opanuj podstawy precyzyjnego rysowania i zostań projektantem CAD


AutoCAD to jedno z najlepszych i najbardziej cenionych narzędzi projektowych na rynku. Jeżeli poważnie myślisz o karierze w branży CAD, to jego znajomość jest wręcz niezbędna. Mnogość dostępnych w programie opcji może nieco odstraszać, ale nie bądź jak inni i nie rezygnuj już na starcie! W naszym szkoleniu pokażemy Ci, że podstawy AutoCAD są w zasięgu Twojej ręki i to w zaledwie kilka godzin!


Pomieszczenia zaprojektowane w AutoCAD


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu nauczysz się podstaw rysowania i projektowania w AutoCAD zgodnie z najważniejszymi wytycznymi obowiązującymi w branży.


Intensywny kurs AutoCAD - stopień I

Naucz się podstaw precyzyjnego rysowania. Rozpocznij karierę projektanta CAD już dziś... Dowiedz się więcej


Lektor krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie najważniejsze elementy interfejsu oraz nauczy korzystać z kluczowych narzędzi programu. Wszystko w oparciu o prawdziwe projekty z różnych branż: architektonicznej, mechanicznej, konstrukcyjnej. Intensywnie prowadzone szkolenie w połączeniu z praktycznymi ćwiczeniami sprawia, że zdobywasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności, które wykorzystasz w codziennej pracy.


Blacha wykonana w AutoCAD

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących użytkownikach AutoCADa oraz osobach, które jeszcze nie miały styczności z tym programem. Dla pierwszych kurs będzie okazją do powtórzenia i utrwalenia podstaw obsługi AutoCADa, dla drugich doskonałym wprowadzeniem w świat projektowania CAD. Nie czekaj więc dłużej i już dziś zrób pierwszy krok w świat projektowania CAD!Opublikowane 12 lipca 2016 r. w kategorii: Projektowanie


Kompleksowe szkolenie dla Projektanta CAD
Users icon 5346 uczestników
Watch icon 30.5 godzin
Video icon 240 wykładów

Opanuj kluczowe narzędzia oraz techniki pracy projektanta CAD. Zdobądź szeroki zestaw uniwersalnych umiejętności, które pozwolą Ci bez ograniczeń realizować projekty z wybranej dziedziny. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!