Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Intensywny kurs AutoCAD dla początkujących

Intensywny kurs AutoCAD dla początkujących

Opanuj podstawy precyzyjnego rysowania i zostań projektantem CAD


AutoCAD to jedno z najlepszych i najbardziej cenionych narzędzi projektowych na rynku. Jeżeli poważnie myślisz o karierze w branży CAD, to jego znajomość jest wręcz niezbędna. Mnogość dostępnych w programie opcji może nieco odstraszać, ale nie bądź jak inni i nie rezygnuj już na starcie! W naszym szkoleniu pokażemy Ci, że podstawy AutoCAD są w zasięgu Twojej ręki i to w zaledwie kilka godzin!


Pomieszczenia zaprojektowane w AutoCAD


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu nauczysz się podstaw rysowania i projektowania w AutoCAD zgodnie z najważniejszymi wytycznymi obowiązującymi w branży.


Intensywny kurs AutoCAD - stopień I

Naucz się podstaw precyzyjnego rysowania. Rozpocznij karierę projektanta CAD już dziś... Dowiedz się więcej


Lektor krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie najważniejsze elementy interfejsu oraz nauczy korzystać z kluczowych narzędzi programu. Wszystko w oparciu o prawdziwe projekty z różnych branż: architektonicznej, mechanicznej, konstrukcyjnej. Intensywnie prowadzone szkolenie w połączeniu z praktycznymi ćwiczeniami sprawia, że zdobywasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności, które wykorzystasz w codziennej pracy.


Blacha wykonana w AutoCAD

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o początkujących użytkownikach AutoCADa oraz osobach, które jeszcze nie miały styczności z tym programem. Dla pierwszych kurs będzie okazją do powtórzenia i utrwalenia podstaw obsługi AutoCADa, dla drugich doskonałym wprowadzeniem w świat projektowania CAD. Nie czekaj więc dłużej i już dziś zrób pierwszy krok w świat projektowania CAD!Opublikowane 12 lipca 2016 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!