Opanuj pracę w programie Revit i wykorzystaj zalety projektowania w BIM

Bez względu na to czy jesteś zawodowym projektantem, czy dopiero kształcisz się w tym kierunku, środowisko BIM jest czymś, co po prostu musisz znać. Jednym z najlepszych narzędzi, które pozwoli Ci wykorzystać liczne atuty tej technologii jest Autodesk Revit.

Czego nauczy mnie to szkolenie?

desc6Szkolenie, które dla Ciebie przygotowaliśmy prowadzi doświadczony projektant, który nauczy Cię nie tylko podstaw obsługi programu Revit, ale pokaże również najlepsze techniki pracy z technologią BIM.

Dowiedz się więcej: Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw Zobacz kursy

Wspólnie z nim w trakcie kursu stworzysz kompletny projekt biurowca – od fundamentów po dach. Brzmi skomplikowanie? Nie z naszym kursem! Autor krok po krok przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania. Dowiesz się m.in. jak korzystać ze słupów, ścian, stropów i sufitów, wstawiać drzwi, okna, schody, meble czy oświetlenie. Zajmiemy się również wizualną reprezentacją projektu czyli procesem renderingu. Ten kurs to kompleksowy materiał szkoleniowy, który szybko wprowadzi Cię w świat projektowania w BIM.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie powstało zarówno z myślą o niezależnych projektantach jak i biurach projektowych, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystać olbrzymie możliwości programu Revit i technologii BIM. Kurs praktycznie wykorzystać mogą również studenci architektury, budownictwa i kierunków pokrewnych.