Strefa rozwoju osobistego i nowinek ze świata technologii & IT | blog strefakursów.pl
Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw

Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw

Opanuj pracę w programie Revit i wykorzystaj zalety projektowania w BIM


Bez względu na to czy jesteś zawodowym projektantem, czy dopiero kształcisz się w tym kierunku, środowisko BIM jest czymś, co po prostu musisz znać. Jednym z najlepszych narzędzi, które pozwoli Ci wykorzystać liczne atuty tej technologii jest Autodesk Revit.


Czego nauczy mnie to szkolenie?


desc6

Szkolenie, które dla Ciebie przygotowaliśmy prowadzi doświadczony projektant, który nauczy Cię nie tylko podstaw obsługi programu Revit, ale pokaże również najlepsze techniki pracy z technologią BIM.


Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw
4.9
star star star star star
(36 ocen)

Opanuj projektowanie w Autodesk Revit i zacznij wykorzystywać zalety technologii BIM... Dowiedz się więcej


Wspólnie z nim w trakcie kursu stworzysz kompletny projekt biurowca – od fundamentów po dach. Brzmi skomplikowanie? Nie z naszym kursem! Autor krok po krok przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania. Dowiesz się m.in. jak korzystać ze słupów, ścian, stropów i sufitów, wstawiać drzwi, okna, schody, meble czy oświetlenie. Zajmiemy się również wizualną reprezentacją projektu czyli procesem renderingu. Ten kurs to kompleksowy materiał szkoleniowy, który szybko wprowadzi Cię w świat projektowania w BIM.


Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie powstało zarówno z myślą o niezależnych projektantach jak i biurach projektowych, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystać olbrzymie możliwości programu Revit i technologii BIM. Kurs praktycznie wykorzystać mogą również studenci architektury, budownictwa i kierunków pokrewnych.Opublikowane 9 listopada 2016 r. w kategorii: Projektowanie


Kompleksowe szkolenie dla Projektanta CAD
Users icon 5346 uczestników
Watch icon 30.5 godzin
Video icon 240 wykładów

Opanuj kluczowe narzędzia oraz techniki pracy projektanta CAD. Zdobądź szeroki zestaw uniwersalnych umiejętności, które pozwolą Ci bez ograniczeń realizować projekty z wybranej dziedziny. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!