Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw

Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw

Opanuj pracę w programie Revit i wykorzystaj zalety projektowania w BIM


Bez względu na to czy jesteś zawodowym projektantem, czy dopiero kształcisz się w tym kierunku, środowisko BIM jest czymś, co po prostu musisz znać. Jednym z najlepszych narzędzi, które pozwoli Ci wykorzystać liczne atuty tej technologii jest Autodesk Revit.


Czego nauczy mnie to szkolenie?


desc6

Szkolenie, które dla Ciebie przygotowaliśmy prowadzi doświadczony projektant, który nauczy Cię nie tylko podstaw obsługi programu Revit, ale pokaże również najlepsze techniki pracy z technologią BIM.


Kurs Revit - projektowanie w BIM od podstaw
4.9
star star star star star
(36 ocen)

Opanuj projektowanie w Autodesk Revit i zacznij wykorzystywać zalety technologii BIM... Dowiedz się więcej


Wspólnie z nim w trakcie kursu stworzysz kompletny projekt biurowca – od fundamentów po dach. Brzmi skomplikowanie? Nie z naszym kursem! Autor krok po krok przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania. Dowiesz się m.in. jak korzystać ze słupów, ścian, stropów i sufitów, wstawiać drzwi, okna, schody, meble czy oświetlenie. Zajmiemy się również wizualną reprezentacją projektu czyli procesem renderingu. Ten kurs to kompleksowy materiał szkoleniowy, który szybko wprowadzi Cię w świat projektowania w BIM.


Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie powstało zarówno z myślą o niezależnych projektantach jak i biurach projektowych, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystać olbrzymie możliwości programu Revit i technologii BIM. Kurs praktycznie wykorzystać mogą również studenci architektury, budownictwa i kierunków pokrewnych.Opublikowane 9 listopada 2016 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!