Zobacz jak duże znacznie ma UX Design i wykorzystaj go w swoich projektach

Wyobraź sobie dwie bardzo podobne witryny. Obydwie mają ładnie zaprojektowane interfejsy i są dopracowane od strony technicznej. Jednak tylko ta pierwsza radzi sobie dobrze na rynku i ma szerokie grono zadowolonych użytkowników. Druga, pomimo wysiłków jej twórców nie jest w stanie w żaden sposób się wybić. Skąd ta różnica? Sekret tkwi właśnie w UX Design. To fundament od, którego powinieneś zacząć swoją pracę.

UX Design

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki Naszemu szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać ogromne możliwości i wiedzę jaką daje UX, tak, abyś miał pewność, że Twój projekt opiera się na solidnych fundamentach będących gwarancją sukcesu. Dowiesz się jak poznać użytkowników i to co nimi kieruje, tak byś mógł jak najlepiej dopasować produkt do ich wymagań.

Dowiedz się więcej: Kurs UX & UI - sztuka użytecznego projektowania Zobacz kursy

Po tym szkoleniu będziesz w stanie efektywnie organizować treść oraz sprytnie wykorzystywać projektowanie wizualne, by skupiać uwagę odbiorcy na najważniejszych elementach interfejsu.

Reguły organizacji treści

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dla wszystkich. którzy tworzą dla użytkowników i chcą się dalej rozwijać. To szkolenie jest tym od czego powinieneś zacząć! Dlaczego? Bo możesz być zdolnym programistą, web designerem i grafikiem, ale nie stworzysz świetnej strony, aplikacji czy innego produktu, jeżeli projektując zapomnisz o użytkownikach.