Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Kurs UX & UI - projektuj użyteczne strony i osiągaj lepsze wyniki

Kurs UX & UI - projektuj użyteczne strony i osiągaj lepsze wyniki

Zobacz jak duże znacznie ma UX Design i wykorzystaj go w swoich projektach


Wyobraź sobie dwie bardzo podobne witryny. Obydwie mają ładnie zaprojektowane interfejsy i są dopracowane od strony technicznej. Jednak tylko ta pierwsza radzi sobie dobrze na rynku i ma szerokie grono zadowolonych użytkowników. Druga, pomimo wysiłków jej twórców nie jest w stanie w żaden sposób się wybić. Skąd ta różnica? Sekret tkwi właśnie w UX Design. To fundament od, którego powinieneś zacząć swoją pracę.


UX Design


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki Naszemu szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać ogromne możliwości i wiedzę jaką daje UX, tak, abyś miał pewność, że Twój projekt opiera się na solidnych fundamentach będących gwarancją sukcesu. Dowiesz się jak poznać użytkowników i to co nimi kieruje, tak byś mógł jak najlepiej dopasować produkt do ich wymagań.


Kurs UX & UI - sztuka użytecznego projektowania

UX Design - klucz do sukcesu każdej aplikacji i strony internetowej... Dowiedz się więcej


Po tym szkoleniu będziesz w stanie efektywnie organizować treść oraz sprytnie wykorzystywać projektowanie wizualne, by skupiać uwagę odbiorcy na najważniejszych elementach interfejsu.


Reguły organizacji treści

Dla kogo jest to szkolenie?


Szkolenie jest dla wszystkich. którzy tworzą dla użytkowników i chcą się dalej rozwijać. To szkolenie jest tym od czego powinieneś zacząć! Dlaczego? Bo możesz być zdolnym programistą, web designerem i grafikiem, ale nie stworzysz świetnej strony, aplikacji czy innego produktu, jeżeli projektując zapomnisz o użytkownikach.Opublikowane 1 września 2015 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!