Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Najlepsze darmowe ikonki

Najlepsze darmowe ikonki

Zapewne nie raz zdarzyło się Wam, że podczas projektowania własnej strony czy bloga, poszukiwaliście ciekawych i darmowych ikonek.


Na co dzień ikonki używamy w aplikacjach webowych, przy projektowaniu stron internetowych, interfejsu użytkownika, na blogach, czy pulpicie . Jeśli są dobrze zaprojektowane na pewno zrobią wrażenie na odwiedzających. Graficy często udostępniają ikonki za darmo po to by pokazać innym swoją pracę. Jest to dla nich doskonały sposób do zaprezentowania swoich zdolności i pokazania kreatywności w tym co robią.


Wprowadzenie do tworzenia stron internetowych

Twoja przepustka do kariery web developera Dowiedz się więcej


W tym artykule umieściliśmy dla Was linki do najciekawszych ikonek. Zachęcamy Was do wykorzystania ich w trakcie projektowania swojej strony lub po prostu w poszukiwaniu inspiracji.


PS. Pamiętajcie jednak, że należy czytać licencję przy ikonach. Są one darmowe i można ich używać bez ograniczeń, jednak część z nich nie wolno stosować do celów komercyjnych.


Znajdziecie tutaj ponad 100,000 ikonek. Przy każdym zbiorze jest informacja dotycząca licencji. Warto je przeglądnąć, a pomysły same wpadną do głowy.


Iconfinder

Przejdź do strony

Wyszukiwarka ikon, w której znajdziecie dokładnie to czego potrzebujecie.


IconSeeker

Przejdź do strony

Miejsce gdzie znajduje się ponad 600 darmowych ikon . Każda ikona dostępna jest w 3 różnych rozmiarach, a dodatkowo są one na oddzielnych warstwach w Photoshopie. Dostępne są formaty PNG i PSD.


Gemicon

Przejdź do strony

Strona zawiera sporo zestawów tzw. “obrazkowych czcionek”. Możecie łatwo zmienić kolor oraz rozmiar tych ikonek nie tracąc na jakości. Dodatkowo z poziomu CSS możecie łatwo nadawać inne efekty takie jak np. text-shadow


Css Tricks

Przejdź do strony

350 ikon, które możecie wykorzystać przy projektowaniu swojej strony albo aplikacji. Coś specjalnego dla Web Designerów!


Brankic

Przejdź do strony

Zbiór ikon społecznościowych, zawierający między innymi ręcznie malowane. Każdy znajdzie coś dla siebie!


webdesignledger

Przejdź do strony

500 darmowych ikon, w tym aż 100 ikon społecznościowych. Dostępne są w dwóch formatach: PSD i PNG.


wpzoom

Przejdź do strony

Ogromny zbiór linków do paczek z darmowymi ikonami. Możesz tam znaleźć m.in. ikony Social Network w kształcie serca, ikony z postaciami ze znanych filmów i dużo więcej.


desizntech

Przejdź do strony

Pakiet zawiera prawie 11 tyś. ikon. Na pewno znajdziecie wyjątkowe ikony, które idealnie nadadzą się do Waszych aplikacji!


openicon

Przejdź do strony

Możecie też tworzyć własne ikony! Oczywiście potrzebny jest Wam do tego program graficzny, np. Photoshop albo darmowy program IcoFX.

Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Fundamenty CSS - stylowanie stron od podstaw

Zobacz kurs Arrow
Kurs HTML 5.1 - podstawy tworzenia stron

Kurs HTML 5.1 - podstawy tworzenia stron

Zobacz kurs Arrow
Kurs Photoshop dla web designera

Kurs Photoshop dla web designera

Zobacz kurs Arrow

A może potrzebujecie stworzyć własną faviconę? Doskonałe do tego nadają się różne generatory favicon dostępne on-line. W tym wypadku nie musicie znać się na grafice, wystarczy wczytać obrazek i wygenerować ikonę. O to parę adresów, pod którymi znajdziecie skrypty do generowania favikonek:Znacie więcej zbiorów ikonek? Macie swoje ulubione zestawy? Podzielcie się nimi w komentarzach!Opublikowane 30 sierpnia 2013 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!