Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Adobe Illustrator od podstaw

Premiera: Kurs Adobe Illustrator od podstaw


Kurs Adobe Illustrator od podstaw

Odkryj tajniki grafiki wektorowej z Adobe Illustrator i zrób krok w kierunku kariery Graphic Designera. Naucz się tworzyć efektowne ilustracje wektorowe i stwórz swoje pierwsze projekty. Dowiedz się więcej
Chcesz tworzyć niesamowite grafiki w programie Adobe Illustrator, ale czujesz, że przytłacza Cię złożoność tego programu? Myślisz, że bez wcześniejszego doświadczenia czy wiedzy z grafiki nie będziesz w stanie go opanować? A może już zajmujesz się grafiką, ale chciałbyś podnieść swoje umiejętności na wyższy level?

Wiemy, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni graficy. W Kursie Adobe Illustrator od podstaw, poznasz tajniki tego narzędzia, zaczynając od zrozumienia podstawowych narzędzi i funkcji tego programu.

Nauczysz się pracować z filtrami ścieżek, poznasz nowoczesne techniki pracy z tekstem i dowiesz się jak tworzyć grafikę 3D. Będziesz się uczyć na niesamowitych, realistycznych i fascynujących przykładach. Twoje projekty będą wyglądać jak prawdziwe dzieła sztuki.

W kursie nie zabraknie również informacji na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w Illustratorze. Dowiesz się między innymi, jak jednym kliknięciem myszy usunąć tło ze zdjęcia, znaleźć font z ilustracji, a także zmienić rysunki i ikony.

Przez wszystko przejdziesz krok po kroku, z mnóstwem praktycznych ćwiczeń, tak abyś zrozumiał i potrafił zastosować wszystko, czego dowiesz się w trakcie kursu. Gotowy, aby odkryć możliwości programu Adobe Illustrator i pełnię Twojego graficznego potencjału?

Kurs prowadzi Natalia Kubica - ilustratorka i graficzka z dużym doświadczeniem w branży graficznej. W tym kursie zebrała całą swoją wiedzę dotyczącą technik pracy w programie Adobe Illustratora, aby jak najpełniej pomóc Ci poznać swój pełen potencjał.


Kurs Adobe Illustrator od podstaw

Odkryj tajniki grafiki wektorowej z Adobe Illustrator i zrób krok w kierunku kariery Graphic Designera. Naucz się tworzyć efektowne ilustracje wektorowe i stwórz swoje pierwsze projekty. Dowiedz się więcejOpublikowane 8 sierpnia 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!