Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Premiera: Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jak zostać UX/UI Designerem? Chciałbyś dowiedzieć się jak projektować nowoczesne strony i aplikacje, zgodne z aktualnymi standardami? Chcesz wejść do branży IT i mieć szansę na karierę pełną sukcesów? Więc sprawdź naszą kolejną premierę: Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów.

Co znajdziesz w kursie? Będzie teoria, będzie praktyka, będą realne scenariusze użycia, czyli to co najważniejsze. Poznasz interfejs Adobe XD oraz poznasz funkcje jakie są w nim dostępne.

Każda funkcja zostanie omówiona wraz z realnym scenariuszem użycia, abyś wiedział w jaki sposób ją później wykorzystać. Na sam koniec, wraz z autorem kursu zaprojektujesz aplikację mobilną oraz ją zaprototypujesz.

Kurs jest przygotowany tak, że nie musisz posiadać żadnej wiedzy z zakresu projektowania, czy też nie musisz znać innych programów graficznych. Tak naprawdę wystarczą tylko chęci i chwila wolnego czasu.

W kursie znajdziesz też materiały dodatkowe, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie realizować materiał z lekcji i ćwiczyć swoje umiejętności. Nauczysz się jak optymalnie pracować przy użyciu czegoś takiego jak komponenty biblioteki współdzielone, jak tworzyć prototypy i jak je później wysłać do innych.

Po przejściu tego szkolenia będziesz w stanie całkowicie samodzielnie pracować w Adobe XD i rozwijać się dalej jako projektant.

Szkolenie prowadzi Łukasz Krebok, projektant doświadczeń użytkownika z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu korzysta na co dzień z Adobe XD, od czasu, gdy program był w fazie beta.


Kurs Adobe XD - podstawy projektowania interfejsów

Poznaj podstawy projektowania interfejsów w Adobe XD i zdobądź praktyczną wiedzę na temat UI i UX. Dowiedz się jak szybko prototypować aplikacje mobilne i strony internetowe. Dowiedz się więcejOpublikowane 27 sierpnia 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!