Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Affinity Designer dla początkujących

Premiera: Kurs Affinity Designer dla początkujących


Kurs Affinity Designer dla początkujących

Poznaj ogromne możliwości Affinity Designer i wejdź do świata grafiki wektorowej. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć niesamowite projekty i rozpocząć karierę Graphic Designera. Dowiedz się więcej
Zajmujesz się grafiką wektorową zawodowo? Chcesz poznać narzędzie, które pomoże Ci w codziennej pracy grafika lub ilustratora? A może na razie tworzysz grafiki hobbistycznie, ale nadal chcesz rozwijać się w tym kierunku?

Niezależnie od tego, w którym miejscu w tym momencie jesteś, nasze nowe szkolenie może Cię zainteresować. Przedstawiamy Kurs Affinity Designer dla początkujących.

W trakcie tego szkolenia poznasz wszystkie niesamowite możliwości Affinity Designera w praktyce. Ten kurs to dobry pretekst, żeby zacząć swoją przygodę z grafiką wektorową lub przeskoczyć na inne narzędzie. Na przykład zastąpić popularny, ale dosyć drogi Adobe Illustrator.

Szkolenie zaczniesz od poznania interfejsu programu, a następnie dostosujesz wszystko pod swoje własne potrzeby. Później przejdziesz do technik pracy z grafiką wektorową i tworzenia ilustracji.

Na praktycznych przykładach poznasz najbardziej przydatne funkcje programu, m.in. pen tool, corner tool, wrap tool, czy na przykład jak używać w fajny sposób gradientu. Dowiesz się też jak pracować z artboard'em.

Podczas szkolenia stworzysz ilustrację, plakat i pixel art. Poznasz również podstawy pracy z tekstem oraz dowiesz się jak wykorzystać persony, które są tak charakterystyczne dla tego programu i bardzo przydatne.

Ten kurs to olbrzymia dawka wiedzy pokazana na praktycznych przykładach, ale też podana w małych porcjach. Dzięki temu szybko opanujesz nie tylko samego Affinity Designer, ale przede wszystkim techniki pracy z grafiką wektorową. Brzmi ciekawie? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Natalia Kubica, graficzka i ilustratorka, która sama od kilku lat korzysta z Affinity Designera, tworząc grafiki dla swoich klientów. Autorka szkolenia od pierwszych momentów polubiła Affinity Designera za jego innowacyjność oraz przydatne i oryginalne narzędzia, które świetnie sprawdzają się w codziennych zadaniach. Od tworzenia ilustracji i plakatów, po projektowania logo czy piktogramów.


Kurs Affinity Designer dla początkujących

Poznaj ogromne możliwości Affinity Designer i wejdź do świata grafiki wektorowej. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć niesamowite projekty i rozpocząć karierę Graphic Designera. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 czerwca 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!