Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Affinity Photo dla początkujących

Premiera: Kurs Affinity Photo dla początkujących


Kurs Affinity Photo dla początkujących

Poznaj olbrzymie możliwości Affinity Photo i naucz się edycji zdjęć od zera. Opanuj tworzenie fotomontażu, poznaj techniki retuszu zdjęć i dowiedz się jak osiągać niesamowite efekty. Dowiedz się więcej
Interesujesz się grafiką hobbystycznie? A może to Twoja pasja lub chcesz rozwijać się w tym kierunku zawodowo? W takim razie znajomość programu Affinity Photo na pewno Ci się przyda. Opanuj go z naszym najnowszym szkoleniem. Przedstawiamy Kurs Affinity Photo dla początkujących.

Affinity Photo pozwala osiągnąć niesamowite efekty w kwestii retuszu, edycji czy fotomontażu. W tym szkoleniu zobaczysz jak zacząć przygodę z tym programem, tworzyć z jego pomocą niesamowite projekty i nadawać im unikalny styl.

Zaczniesz od zapoznania się z interfejsem i najważniejszymi narzędziami Affinity Photo. Dowiesz się do czego służą i kiedy najlepiej się sprawdzają. Na praktycznych przykładach poznasz techniki, które pozwolą Ci tworzyć dowolne kompozycje i edytować każdy element zdjęcia.

Nauczysz się podkreślać detale, usuwać zbędne elementy, dodawać nowe i zmieniać ich kolor, a także dodawać tekst. Zobaczysz jak pracować na warstwach, wykorzystywać pędzle i inne narzędzia, które dadzą Ci całkowitą kontrolę nad edytowaną fotografią.

Dzięki tej wiedzy zarówno prosty retusz portretu jak i zaawansowany fotomontaż nie będą dla Ciebie wyzwaniem. Najlepsze jest jednak to, że nie musisz mieć żadnej wcześniejszej wiedzy związanej z grafiką czy doświadczenia w pracy z tego typu programami. Tutaj zaczynasz zupełnie od zera.

Oczywiście jeżeli masz już pewne umiejętności, w kursie również znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie funkcjonalności Affinity Photo i techniki edycji pokazane są na praktycznych przykładach, a do kursu dołączone są pliki, dzięki którym będziesz mógł wszystko przećwiczyć krok po kroku.

To co, zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Natalia Kubica, ilustratorka i graficzka, która na co dzień realizuje zlecenia dla klientów nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Od kilku lat dzieli się wiedzą z zakresu grafiki na szkoleniach stacjonarnych i internetowych.


Kurs Affinity Photo dla początkujących

Poznaj olbrzymie możliwości Affinity Photo i naucz się edycji zdjęć od zera. Opanuj tworzenie fotomontażu, poznaj techniki retuszu zdjęć i dowiedz się jak osiągać niesamowite efekty. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 grudnia 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!