Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs ArchiCAD - jak zaprojektować mieszkanie

Premiera: Kurs ArchiCAD - jak zaprojektować mieszkanie


Kurs ArchiCAD - jak zaprojektować mieszkanie

Poznaj najlepsze praktyki projektowania w ArchiCAD i stwórz kompletny projekt mieszkania. Opanuj tworzenie dokumentacji 2D i 3D, modelowanie, tworzenie wizualizacji i wiele więcej. Dowiedz się więcej
Chcesz rozwinąć umiejętność pracy w ArchiCADzie i samodzielnie stworzyć projekt mieszkania? Jesteś studentem architektury, budownictwa, początkującym architektem czy projektantem wnętrz i zależy Ci na solidnym opanowaniu zaawansowanych narzędzi ArchiCADa? Chcesz nauczyć się tworzenia realistycznych wizualizacji 3D, które zrobią wrażenie na klientach?

Więc ten Kurs ArchiCAD - jak zaprojektować mieszkanie jest dla Ciebie! Przejdziesz w nim przez wszystkie etapy projektowania mieszkania od przygotowania dokumentacji 2D do stworzenia kompleksowej dokumentacji 3D. Nauczysz się importowania modeli z różnych formatów, personalizowania tekstur i tworzenia efektownych aranżacji wnętrz.

Dowiesz się, jak przedstawić kilka wariantów projektowych i efektywnie komunikować swoje wizje klientom. Zajmiesz się takimi aspektami pracy w ArchiCADzie jak: przygotowanie reprezentacji ścian, modelowanie podłóg i oświetlenia, a także tworzenia rysunków wykonawczych.

Podczas kursu wykonasz kompletny projekt mieszkania od szkicu po wizualizację. Zobaczysz, jak efektywnie łączyć poszczególne elementy projektu, tworząc spójną i funkcjonalną przestrzeń. Wszystkiego będziesz uczyć się wraz z przydatnymi poradami projektowymi, które uczynią Twoją pracę w ArchiCADzie bardziej efektywną.

Jesteś gotowy, aby rozwinąć swoje umiejętności i przenieść swoje wizje projektowe do ArchiCADa? W takim razie do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Barbara Żynda, doświadczona architektka, która chętnie dzieli się z swoją wiedzą dotyczącą projektowania wnętrz w ArchiCADzie.


Kurs ArchiCAD - jak zaprojektować mieszkanie

Poznaj najlepsze praktyki projektowania w ArchiCAD i stwórz kompletny projekt mieszkania. Opanuj tworzenie dokumentacji 2D i 3D, modelowanie, tworzenie wizualizacji i wiele więcej. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 marca 2024 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!