Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Autodesk Fusion 360 - podstawy projektowania CAD

Premiera: Kurs Autodesk Fusion 360 - podstawy projektowania CAD


Kurs Autodesk Fusion 360 - podstawy projektowania CAD

Naucz się projektowania i modelowania w Fusion 360. Opanuj od zera tworzenie szkiców, budowanie obiektów 3D, tworzenie wizualizacji i dokumentacji technicznej. Dowiedz się więcej
Interesuje Cię tematyka produkt designu lub projektowania 3D? Chciałbyś rozpocząć karierę jako projektant mebli inżynier wzornictwa przemysłowego lub product designer? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Autodesk Fusion 360 - podstawy projektowania CAD.

Szkolenia, o którym mowa, opiewa o 7 godzinny materiał, podczas którego dowiesz się, w jaki sposób efektywnie i efektownie pracować w programie, jakim jest Autodesk Fusion 360.

Obsługa programów CAD wymaga dużo praktyki, dlatego w kursie znajdziesz bardzo dużo praktycznych modeli, które będziesz projektować wspólnie z autorem kursu.

Będziesz tworzyć meble, części, fotorealistyczne wizualizacje, dokumentację techniczną i nie tylko.

Kurs jest dedykowany dla osób, które chcą projektować i chcą rozwijać swoje umiejętności albo dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programem Autodesk Fusion 360. Do zobaczenia w szkoleniu!

Szkolenie prowadzi Jakub Walczak, autoryzowany, certyfikowany instruktor firmy Autodesk oraz projektant mebli z wieloletnim doświadczeniem.


Kurs Autodesk Fusion 360 - podstawy projektowania CAD

Naucz się projektowania i modelowania w Fusion 360. Opanuj od zera tworzenie szkiców, budowanie obiektów 3D, tworzenie wizualizacji i dokumentacji technicznej. Dowiedz się więcejOpublikowane 16 marca 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!