Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Autodesk Inventor Professional - podstawy projektowania CAD

Premiera: Kurs Autodesk Inventor Professional - podstawy projektowania CAD


Kurs Autodesk Inventor Professional - podstawy projektowania CAD

Opanuj projektowanie 3D w Autodesk Inventor. Naucz się tworzyć dopracowane projekty CAD-owskie wraz z dokumentacją techniczną i fotorealistycznymi wizualizacjami. Dowiedz się więcej
Interesuje Cię tematyka projektowania mechanicznego? Studiujesz na kierunku związanym z projektowaniem, mechaniką lub inżynierią? A może chciałbyś zmienić zawód i spróbować swoich sił w innej branży?

Jeżeli ścieżki kariery takie jak konstruktor, mechanik czy projektant mechaniczny brzmią dla Ciebie intrygująco, koniecznie sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Autodesk Inventor Professional - podstawy projektowania CAD.

Podczas szkolenia opanujesz obsługę oprogramowania, jakim jest Autodesk Inventor. Poznasz takie zagadnienia jak modelowanie, parametry powierzchniowe, organiczne lub bezpośrednie.

Będziesz tworzyć dokumentacje techniczne, jak i praktyczne modele i części. Kurs jest dedykowany dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z produktem, jakim jest Autodesk Inventor, jak i dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności pracy w tym programie. Zainteresowany? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Jakub Walczak, doświadczony specjalista z zakresu projektowania mechanicznego oraz certyfikowany instruktor firmy Autodesk.


Kurs Autodesk Inventor Professional - podstawy projektowania CAD

Opanuj projektowanie 3D w Autodesk Inventor. Naucz się tworzyć dopracowane projekty CAD-owskie wraz z dokumentacją techniczną i fotorealistycznymi wizualizacjami. Dowiedz się więcejOpublikowane 27 maja 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!