Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D

Premiera: Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D


Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D

Poznaj podstawy grafiki 3D i zacznij tworzyć niesamowite projekty w darmowym programie Blender. Naucz się modelowania, tworzenia materiałów, nakładania tekstur i buduj realistyczne modele 3D. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jak nauczyć się grafiki 3D? Nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z grafiką trójwymiarową? Chciałbyś opanować modelowanie 3D, nie wydając pieniędzy na zakup pierwszego oprogramowania? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D.

Szkolenie jest skonstruowane, w taki sposób aby nawet osoba, która nie ma żadnego wcześniejszego doświadczenia z grafiką komputerową bez problemu sobie poradziła.

Dzięki temu zrozumiesz zasadę działania szeroko pojętej grafiki 3D i poznasz ciekawe triki ułatwiające pracę w programie Blender. Podczas trwania tego kursu przyjrzymy się najczęściej używanym narzędziom i sposobom pracy, tak aby po jego zakończeniu wykonanie wizualizacji lub stworzenie trójwymiarowego obiektu było dla Ciebie samą przyjemnością.

Nauka będzie przebiegała etapami skupiającymi się na poszczególnych zagadnieniach. W ten sposób zrozumiesz jak podchodzić do modelowania własnych obiektów i jak później nałożyć materiały oraz tekstury, ale to nie wszystko.

Poznasz również wiele sposobów na animowane Twoich modeli, a także tworzenie realistycznych symulacji cieczy, dymu oraz materiałów, a na samym końcu zaznajomisz się z przygotowaniem sceny pod render: dowiesz się m.in. jak przygotować oświetlenie i wybrać odpowiednie ustawienia kamery.

Szkolenie skupia się na praktyce, dlatego nie tylko poznasz porady tłumaczące zasadę działania poszczególnych opcji, ale co najważniejsze dowiesz się w jaki sposób wykorzystać tę opcję w prace nad własnym projektem. Gotowy do nauki?

Szkolenie prowadzi Damian Kuk, Grafik 3D, który od lat pracuje w środowisku Blendera.


Kurs Blender od podstaw - wprowadzenie do modelowania 3D

Poznaj podstawy grafiki 3D i zacznij tworzyć niesamowite projekty w darmowym programie Blender. Naucz się modelowania, tworzenia materiałów, nakładania tekstur i buduj realistyczne modele 3D. Dowiedz się więcejOpublikowane 10 września 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!