Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Blender - zaawansowane techniki modelowania 3D

Premiera: Kurs Blender - zaawansowane techniki modelowania 3D


Kurs Blender - zaawansowane techniki modelowania 3D

Poznaj zaawansowane techniki pracy w Blenderze i podnieś swoje umiejętności modelowania 3D. Wykorzystaj je w grach, do tworzenia animacji i wizualizacji produktów. Dowiedz się więcej
Znasz już podstawy Blendera ale chciałbyś poznać teraz zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć bardziej rozbudowane projekty 3D? Chciałbyś nauczyć się tworzenia obiektów do gier komputerowych realistycznych animacji lub wizualizacji? W takim razie nasza najnowsza premiera na pewno Cię zainteresuje. Przedstawiamy Kurs Blender - zaawansowane techniki modelowania 3D.

Nie ma znaczenia czy pracujesz zawodowo z programem Blender czy traktujesz go jako hobby. Ten kurs przekaże Ci wiele przydatnych technik, dzięki którym Twoje umiejętności modelowania, teksturowania i renderowania wejdą na zupełnie nowy poziom.

Biorąc udział w tym szkoleniu masz gwarancję, że poznasz aktualne techniki pracy i sposoby radzenia sobie z typowymi problemami ponieważ bazuje on na wieloletnim doświadczeniu autora kursu jako grafika 3D.

W kursie wykonasz dwa praktyczne projekty, a podczas ich realizacji zdobędziesz wiedzę na temat narzędzi oraz sposobów modelowania złożonych i realistycznych obiektów z codziennego życia.

Następnie dla tak wykonanych obiektów stworzysz siatkę UV i oteksturujesz ją z wykorzystaniem złożonego systemu node-ów dostępnego w Blenderze. Ostatnim krokiem będzie przygotowanie całej sceny pod render. Dowiesz się w jaki sposób przygotować wirtualne studio, które pomoże Ci w efektownej prezentacji twojego projektu.

Jeżeli chcesz poznać zaawansowane możliwości programu Blender i tworzyć rozbudowane projekty to ten kurs jest idealnym wyborem. Praktyczne projekty w połączeniu z uporządkowaną wiedzą i wykorzystaniem najnowszych narzędzi sprawią że Twoje umiejętności zdecydowanie wzrosną. Do zobaczenia w kursie!

Kurs prowadzi Damian Kuk, który interesuje się wszystkimi aspektami związanymi z grafiką cyfrową. Autor kursu posiada bogate doświadczenie w pracy z Blenderem, czyli darmowym i jednym z najlepszych programów do grafiki 3D.


Kurs Blender - zaawansowane techniki modelowania 3D

Poznaj zaawansowane techniki pracy w Blenderze i podnieś swoje umiejętności modelowania 3D. Wykorzystaj je w grach, do tworzenia animacji i wizualizacji produktów. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 grudnia 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!