Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Design System - systemy projektowe od podstaw

Premiera: Kurs Design System - systemy projektowe od podstaw


Kurs Design System - systemy projektowe od podstaw

Naucz się tworzyć skalowalne, spójne i łatwe w utrzymaniu design systemy. Poznaj najlepsze praktyki w tworzeniu systemów projektowych i rozwiń swoją karierę UX/UI Designera. Dowiedz się więcej
Czy marzysz o tworzeniu projektów, które zachwycają swoją spójnością i skutecznością? Czy chciałbyś posiąść umiejętności, aby tworzyć doskonałe design systemy w Figmie? Jeśli tak, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs Design System - systemy projektowe od podstaw to praktyczna wiedza skierowana dla projektantów, product managerów, a nawet developerów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności z zakresu tworzenia design systemów. W tym kursie poznasz najnowsze techniki, narzędzia oraz praktyki, aby Twój projekt był skalowalny i łatwy w użyciu.

W trakcie szkolenia będziemy się posługiwać Atomic Design System, który pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie oraz organizowanie komponentów w Twoim projekcie. Nauczysz się jak tworzyć atomowe elementy, które stanowią podstawę do bardziej złożonych komponentów oraz stron. Dzięki temu Twój projekt będzie prosty, spójny oraz łatwy w użyciu.

Podczas kursu postawimy na praktykę. Zamiast jednego, zrobisz aż trzy projekty w oparciu o nasz design system: będą to landing page dla strony sprzedażowej, produktu lub oprogramowania. Następnie zrobisz aplikację mobilną dla czatu oraz dashboard do monitorowania sprzedaży online.

Kurs prowadzi Agata Sakowicz, która od 2015 roku zajmuje się projektowaniem interfejsów oraz doświadczeń użytkownika. Na co dzień pracuje jako product designerka, doradza w zespołach kreatywnych, współpracuje ze startupami i mentoruje projektantów.


Kurs Design System - systemy projektowe od podstaw

Naucz się tworzyć skalowalne, spójne i łatwe w utrzymaniu design systemy. Poznaj najlepsze praktyki w tworzeniu systemów projektowych i rozwiń swoją karierę UX/UI Designera. Dowiedz się więcejOpublikowane 30 czerwca 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!