Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Figma - podstawy projektowania interfejsów

Premiera: Kurs Figma - podstawy projektowania interfejsów


Kurs Figma - podstawy projektowania interfejsów

Naucz się projektować nowoczesne i funkcjonalne aplikacje w Figma. Poznaj cały proces projektowania UX/UI od tworzenia wireframe, przez prototypowanie na testowaniu aplikacji kończąc. Dowiedz się więcej
Szukasz oprogramowania do projektowania i prototypowania stron internetowych oraz aplikacji? Interesuje Cię kariera jako projektant interfejsów oraz doświadczeń użytkowników? A może już korzystasz z figmy, ale chcesz poznać jej najnowsze funkcjonalności?

W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Figma - podstawy projektowania interfejsów.

Nauczysz się w nim najlepszych praktyk oraz projektowania pięknych interfejsów. Figma to popularna aplikacja, dzięki, której projektowanie stron internetowych oraz aplikacji staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W kursie nie tylko poznasz interfejs figmy, ale również poprzez praktyczny projekt dowiesz się jak zaprojektować aplikację mobilną, jak tworzyć biblioteki kolorystyczne, tekstowe oraz komponentów, które możesz wykorzystywać także w innych projektach.

Stworzysz w pełni interaktywny prototyp, który następnie przetestujesz na własnym urządzeniu mobilnym, a na sam koniec pokażę Ci krok po kroku jak przekazywać gotowy projekt dla deweloperów.

A więc chcesz dowiedzieć się jak działa figma i poznać jej funkcjonalności? Wiesz gdzie kliknąć!

Szkolenie prowadzi Agata Sakowicz, UX Designerka, która projektowaniem zajmuje się od 2015 roku. Autorka szkolenia na co dzień pracuje jako produkt designerka i pomaga startupom w dostosowywaniu produktów. W wolnej chwili dzieli się wiedzą na swoim kanale YouTube oraz Instagramie.


Kurs Figma - podstawy projektowania interfejsów

Naucz się projektować nowoczesne i funkcjonalne aplikacje w Figma. Poznaj cały proces projektowania UX/UI od tworzenia wireframe, przez prototypowanie na testowaniu aplikacji kończąc. Dowiedz się więcejOpublikowane 6 września 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!