Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Figma - projektowanie responsywne i auto-layout

Premiera: Kurs Figma - projektowanie responsywne i auto-layout


Kurs Figma - projektowanie responsywne i auto-layout

Poznaj tajniki auto-layout i projektowania responsywnego w Figma. Naucz się tworzyć komponenty, dzięki którym UI dopasują się idealnie do dowolnego urządzenia. Dowiedz się więcej
Chcesz opanować techniki projektowania responsywnego w Figmie, jednym z najlepszych narzędzi UI na rynku? Zależy Ci na tym, aby interfejsy, które projektujesz, bezproblemowo skalowały i dostosowały się do różnych urządzeń? Szukasz kompleksowego szkolenia, które pomoże Ci zdobyć praktyczną wiedzę z tego tematu? Jeśli tak, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs Figma - projektowanie responsywne i auto-layout rozpoczniesz od poznania czym jest Auto Layout w Figmie. Poznasz wszystkie zastosowania oraz możliwości, jakie można zrobić przy pomocy Auto Layoutu. Zobaczysz jak dostosowywać elementy w poziomie oraz w pionie bez tworzenia nowych układów.

Dowiesz się, jak Auto Layout może pomóc w przypadku dynamicznych zmian, np. gdy na ekranie pojawi się klawiatura lub inne elementy. Zobaczysz, jak zmieniać ich rozmiary, wyrównywać, a nawet wykorzystasz pozycjonowanie absolutne.

Poznasz również podstawy projektowania responsywnego. Dzięki temu Twoje projekty będą wyglądać równie dobrze na różnych urządzeniach. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci projektować responsywne układy kolumnowe, moduły projektowe, menu nawigacyjne, a nawet formularze kontaktowe.

Przekonasz się, że projektowanie z użyciem Auto Layoutu oraz projektowaniem responsywnym jest nie tylko ważne pod kątem doświadczeń użytkowników, ale również współpracy z developerami. Dzięki tak przygotowanym projektom developerzy nie będą musieli się zastanawiać nad różnymi scenariuszami, a komunikacja będzie przebiegać sprawnie i szybko. Nie ważne czy jesteś początkującym, czy bardziej zaawansowanym projektantem. Wiedza w tym kursie to must have dla każdego UI/UX Designera.

Kurs prowadzi Agata Sakowicz, która od 2015 roku zajmuje się projektowaniem interfejsów oraz doświadczeń użytkownika. Na co dzień pracuje jako product designerka, doradza w zespołach kreatywnych, współpracuje ze startupami i mentoruje projektantów.


Kurs Figma - projektowanie responsywne i auto-layout

Poznaj tajniki auto-layout i projektowania responsywnego w Figma. Naucz się tworzyć komponenty, dzięki którym UI dopasują się idealnie do dowolnego urządzenia. Dowiedz się więcejOpublikowane 5 października 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!