Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Home Staging - jak szybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość

Premiera: Kurs Home Staging - jak szybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość


Kurs Home Staging - jak szybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość

Opanuj sztukę aranżacji wnętrz i home stagingu! Zdobądź umiejętności, które pomogą Ci podkreślić atuty nieruchomości, przyciągnąć zainteresowanych i zwiększyć szanse na wynajem lub sprzedaż. Dowiedz się więcej
Jeżeli jesteś profesjonalnym agentem nieruchomości lub od jakiegoś czasu interesujesz, lub zajmujesz się flipowaniem, to z pewnością nie raz zastanawiałeś/-aś się, na czym dokładnie polega praca home stagera.

W czym tkwi największa siła home stagingu? Jakie metody i działania należy podjąć, by zacząć czerpać z nich zyski? To właśnie na te i wiele innych często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym nowym szkoleniu. Przedstawiamy Kurs Home Staging - jak szybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość.

W kolejnych lekcjach krok po kroku będziesz zdobywać wiedzę o tym, na co zwrócić uwagę, jakie działania podjąć, z jakich zasad korzystać, jakich błędów unikać, by zwiększyć swoją skuteczność i podnieść konkurencyjność na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości.

Zobaczysz, co zrobić, by z pozoru mało atrakcyjne mieszkanie zyskało nie tylko na wyglądzie, ale przede wszystkim wyraźnie wyróżniło się na tle ofert konkurencji, skróciło cały proces sprzedaży i co najistotniejsze doprowadziło do uzyskania oczekiwanych zysków. Brzmi ciekawie? Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Joanna Dłubała, profesjonalna Home Stagerka, która posiada również wieloletnie doświadczeniem w branży szkoleniowej.


Kurs Home Staging - jak szybciej sprzedać lub wynająć nieruchomość

Opanuj sztukę aranżacji wnętrz i home stagingu! Zdobądź umiejętności, które pomogą Ci podkreślić atuty nieruchomości, przyciągnąć zainteresowanych i zwiększyć szanse na wynajem lub sprzedaż. Dowiedz się więcejOpublikowane 18 kwietnia 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!