Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Kreatywne portfolio - pokaż się z najlepszej strony

Premiera: Kurs Kreatywne portfolio - pokaż się z najlepszej strony


Kurs Kreatywne portfolio - pokaż się z najlepszej strony

Naucz się budować profesjonalne portfolio i zaprezentuj swoje projekty w atrakcyjny sposób. Dowiedz się jak zadbać o swoje CV, wykorzystaj różne formaty portfolio i wyróżnij się w branży kreatywnej. Dowiedz się więcej
Aby zdobyć wymarzoną pracę musisz posiadać oryginalne portfolio. W tym kursie online kreatywne portfolio - pokaż się z najlepszej strony strony zobaczysz, jak przygotować skuteczne portfolio, które będzie najlepiej prezentować Twoje projekty.

Dowiesz się, jak przygotować swoje portfolio i na co zwracają uwagę rekruterzy. Poznasz dobre praktyki i nauczysz się unikać najczęstszych błędów podczas tworzenia swojej aplikacji.

Dowiesz się, dlaczego przemyślane portfolio jest tak ważne i w czym Ci jeszcze może pomóc. Połączysz kreatywne pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, które doceni każda osoba prowadząca rekrutację.

Przekonasz się, co zrobić, jeśli brakuje Ci projektu albo masz problem z wiecznym tworzeniem portfolio. Zanim przejdziesz do projektowania swojego portfolio, zobaczysz jak przygotować CV, które będzie dobrym wstępem do prezentowania swoich prac.

To właśnie CV jest pierwszym punktem styku z potencjalnym pracodawcą. Przejdziesz przez najważniejsze miejsca, w których możesz publikować swoje prace. Zaczniesz od klasycznego pliku PDF.

Następnie poznasz serwis Behance i Adobe Portfolio. Każdemu z nich będzie poświęcony oddzielny rozdział. Poznasz także sposoby na przygotowanie swojej własnej strony www oraz plusy i minusy publikowania swoich prac w social media.

Wybierając ten kurs, zobaczysz szerszą perspektywę dotyczącą procesu rekrutacji w branży kreatywnej. Dowiesz się jak przygotować skuteczne portfolio i w jaki sposób może ono pomóc Ci znaleźć pracę i dobrze wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Szkolenie prowadzi Łukasz Szymański, który Od 10 lat pracuje jako Art Director w agencjach reklamowych. Autor szkolenia wielokrotnie brał udział w procesie rekrutacji i sam go prowadził.


Kurs Kreatywne portfolio - pokaż się z najlepszej strony

Naucz się budować profesjonalne portfolio i zaprezentuj swoje projekty w atrakcyjny sposób. Dowiedz się jak zadbać o swoje CV, wykorzystaj różne formaty portfolio i wyróżnij się w branży kreatywnej. Dowiedz się więcejOpublikowane 13 września 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!