Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Malarstwo olejne od podstaw

Premiera: Kurs Malarstwo olejne od podstaw


Kurs Malarstwo olejne od podstaw

Nie bój się podążać za swoją pasją! Rozpocznij przygodę z malarstwem olejnym dzięki temu szkoleniu i zacznij tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Poznaj kluczowe techniki malarskie. Dowiedz się więcej
Masz w sobie duszę artysty? Od dawna marzysz o tworzeniu prac w technice olejnej, ale obawiasz się tego, co o niej mówią? Że to trudne, kosztowne, brudne, a już na pewno nie dla osób początkujących?

Farby olejne wcale nie muszą takie być! Sprawdź nasz najnowszy Kurs Malarstwo olejne od podstaw i przekonaj się sam!

Technika malarstwa olejnego jest niezwykle plastyczna, a w tym kursie online poznasz jej możliwości. Na początku dowiesz się, co musisz mieć pod ręką, aby zacząć. Poznasz więc wszystkie niezbędne przybory.

Później wykonasz ćwiczenie tonalne, aby następnie zmierzyć się z kolorem. Poznasz zasady kompozycji tak, by czytać obrazy, jak książki. Nauczysz się mieszać kolory, opracowując własne koło barw i naszkicujesz motyw prostymi metodami.

Tworząc własny obraz na podstawie zdjęcia, poznasz różne techniki malowania farbami olejnymi. Wszystko zobaczysz na przykładzie malowania obrazu róży w wazonie. To bardzo wdzięczny motyw, dzięki któremu nauczysz się malować obiekty ożywione i nieożywione.

Nauczysz się, jak malować od ogółu do szczegółu, od ciemności do światła, od warstw chudych po tłuste. Namalujesz również obraz przedstawiający dom na wodzie szybką i ekspresyjną metodą alla prima.

Na koniec dowiesz się, jak zaprezentować swoją pracę w sieci i być gotowym do kreowania swojej artystycznej historii. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko, aby zacząć malować farbami olejnymi lub tworzyć na nowo pozbywając się obaw, do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Magda Stefańska, dyplomowana plastyczka, którą możesz znaleźć w sieci pod pseudonimem Ruda Kropka. Autorka szkolenia chętnie dzieli się swoją pasją z wrażliwymi duszami z całego świata. Na co dzień pracuje w technikach tradycyjnych, jak rysunek, malarstwo olejne i akwarelowe i nie tylko.


Kurs Malarstwo olejne od podstaw

Nie bój się podążać za swoją pasją! Rozpocznij przygodę z malarstwem olejnym dzięki temu szkoleniu i zacznij tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Poznaj kluczowe techniki malarskie. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 lutego 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!