Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Malowanie akwarelami dla początkujących

Premiera: Kurs Malowanie akwarelami dla początkujących


Kurs Malowanie akwarelami dla początkujących

Naucz się malować akwarelami i uwolnij swoją kreatywność. Opanuj kluczowe techniki malarskie, rozwiń swoją pasję i zacznij tworzyć pierwsze obrazy akwarelowe. Dowiedz się więcej
Szukasz twórczego, relaksującego hobby? Chcesz zacząć przygodę z malarstwem, ale nie wiesz od czego zacząć? W takim razie nasz nowy Kurs malowania akwarelami dla początkujących będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Akwarele to farby, które idealnie nadają się do ilustracji. Dają niesamowite efekty wizualne, a malowanie nimi jest po prostu bardzo relaksujące i wyciszające. Jeśli boisz się, że nie dasz rady, bo nie miałeś do tej pory za dużo do czynienia z farbami, to nie martw się, bo do rozpoczęcia tego kursu nie musisz umieć malować.

Wystarczą Ci chęci, papier akwarelowy, kilka akwareli, jakieś trzy pędzle i podstawowe artykuły plastyczne, takie jak ołówek, gumka czy nożyczki. Większość z tych rzeczy pewnie i tak już masz w domu.

Podczas całego kursu wykonasz mnóstwo wprawek malarskich, około dziesięciu różnych ilustracji. Oglądając i malując wspólnie z autorką szkolenia, poznasz materiały plastyczne i opanujesz rozmaite techniki malowania akwarelami.

Nauczysz się w pełni korzystać z potencjału tych farb i dowiesz się, gdzie szukać inspiracji do tworzenia kolejnych prac. Podczas kursu poznasz cały proces zaprzyjaźniania się z farbami akwarelowymi.

Zaczniesz od wyboru narzędzi, poznasz różne techniki malarskie, wnikliwie spojrzysz na kolor i nauczysz się świadomie mieszać ze sobą farby tak, by uzyskiwać nowe odcienie. Podczas kursu będziesz też eksperymentować z efektami.

Zmierzysz się z martwą naturą. A na koniec, podsumowując wszystkie zebrane doświadczenia, wykonasz wspólnie z autorką baśniową ilustrację. Kurs jest w pełni praktyczny, więc przygotuj się na dużą porcję malarskich wyzwań. Jesteś gotowy? No to do dzieła!

Szkolenie prowadzi Marta Taraszkiewicz, ilustratorka i malarka zafascynowana malarstwem akwarelowym. Autorka szkolenia przez wiele lat prowadziła różnego rodzaju zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych.


Kurs Malowanie akwarelami dla początkujących

Naucz się malować akwarelami i uwolnij swoją kreatywność. Opanuj kluczowe techniki malarskie, rozwiń swoją pasję i zacznij tworzyć pierwsze obrazy akwarelowe. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 kwietnia 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!