Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Malowanie portretów techniką olejną

Premiera: Kurs Malowanie portretów techniką olejną


Kurs Malowanie portretów techniką olejną

Naucz się tworzyć realistyczne portrety olejne i wyrażać emocje za pomocą pędzla. Poznaj przydatne techniki malarskie i stwórz swój pierwszy portret od A do Z. Dowiedz się więcej
Portret olejny to jeden z najbardziej cenionych gatunków malarskich, a człowiek to piękno, które przeniesione na płótno zachwyca i wywołuje emocje. Jeżeli pasjonujesz się rysunkiem lub malarstwem, to nie odkładaj swojej pasji na później. Naucz się pokazywać piękno.

Podczas Kursu Malowanie portretów techniką olejną nauczysz się jak malować portrety czerpiąc od dawnych mistrzów, ale nadając im nowoczesny wyraz. Poznasz materiały, które będą Ci potrzebne do pracy. Dowiesz się, co warto kupić, a bez czego obędziesz się na początku.

Później poznasz zasady mieszania kolorów, wykorzystując ograniczoną ich liczbę i zaskoczy Cię Twoja własna paleta barw. Przygotujesz płótno, naniesiesz szkic bez wykorzystania ołówka i opracujesz powierzchnię od ciemności do światła. Wszystko to na podstawie zdjęcia referencyjnego, technik przenoszenia proporcji oraz kontrolowania poprawności wartości tonalnych.

W trakcie kursu sporo czasu poświęcisz na naukę prawidłowego oddawania proporcji twarzy. Wspólnie z autorką wykonasz ćwiczenia tonalne, których poznasz walor oraz różne ujęcia ludzkiej twarzy. Dowiesz się jak wypracować swój unikalny styl, pozwolić sobie na swobodę i ekspresję, ale też uchwycić podobieństwo modela.

Nauczysz się jak za pomocą werniksowania zabezpieczyć Twoje prace, aby pozostały trwałe przez lata. Dowiesz się, jak wykonywać cyfrowe reprodukcje oraz jak i gdzie prezentować swoje prace tak, aby to, co robisz zostało docenione i zauważone.

Jeśli masz w sobie artystyczną duszę, pasjonujesz się malarstwem, chcesz opanować malowanie portretów za pomocą techniki olejnej, to zapraszam Cię do wspólnej nauki. Mam nadzieję, że widzimy się na lekcjach. Do zobaczenia!

Kurs prowadzi Magda Stefańska, dyplomowana plastyczka. Na co dzień pracuje w technikach tradycyjnych, jak rysunek oraz malarstwo. Jeśli masz w sobie artystyczną duszę, pasjonujesz się malarstwem, chcesz opanować malowanie portretów za pomocą techniki olejnej i wykonywać niesamowite portrety, jesteś w dobrych rękach.


Kurs Malowanie portretów techniką olejną

Naucz się tworzyć realistyczne portrety olejne i wyrażać emocje za pomocą pędzla. Poznaj przydatne techniki malarskie i stwórz swój pierwszy portret od A do Z. Dowiedz się więcejOpublikowane 27 czerwca 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!