Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Midjourney & ChatGPT - sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym

Premiera: Kurs Midjourney & ChatGPT - sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym


Kurs Midjourney & ChatGPT - sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym

Wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji w projektowaniu graficznym. Naucz się korzystać z najlepszych narzędzi i stwórz aż 3 praktyczne projekty. Dowiedz się więcej
Jeśli jesteś grafikiem lub fanem technologii, to temat AI na pewno nie jest Ci obcy. W kursie Midjourney & ChatGPT - sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym dowiesz się jak efektywnie wykorzystać sztuczną inteligencję i na stałe wprowadzić ją do swojego workflow.

W ciągu sześciu godzin kursu nauczysz się kompleksowego podejścia do projektowania z użyciem AI. Poznasz dostępne narzędzia i dowiesz się je ze sobą łączyć tak, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Doświadczysz podejścia do projektowania z AI, gdzie warstwa koncepcyjna będzie tworzona ChatemGPT, natomiast część wizualna z Midjourney.

Oczywiście zostanie do tego dodane nieco projektowania w Photoshopie. Przejdziesz w nim przez trzy praktyczne projekty. Od plakatu festiwalu muzycznego, przez key visual produktowy, aż po ekran powitalny gry 8-bit. Każde z nich pokaże Ci, jak implementować AI na różnym etapie projektu.

Wybierając ten kurs zdobędziesz realne umiejętności, które sprawią, że będziesz w stanie efektywnie wykorzystać tą technologię i wyprzedzić tych, którzy do AI nastawieni są jeszcze sceptycznie.

Kurs prowadzi Łukasz Szymański, Art Director dla agencji reklamowych z 10-letnim doświadczeniem. Jeśli chcesz rozwinąć swój skill set i designerski workflow o znajomość technologii AI, jesteś w dobrych rękach.


Kurs Midjourney & ChatGPT - sztuczna inteligencja w projektowaniu graficznym

Wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji w projektowaniu graficznym. Naucz się korzystać z najlepszych narzędzi i stwórz aż 3 praktyczne projekty. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 lipca 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!