Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Pattern Design - podstawy projektowania wzorów

Premiera: Kurs Pattern Design - podstawy projektowania wzorów


Kurs Pattern Design - podstawy projektowania wzorów

Odkryj techniki projektowania wzorów od planowania kompozycji po przygotowanie gotowego produktu z nadrukiem. Zobacz jak stworzyć portfolio i rozpocznij ścieżkę kariery projektanta wzorów. Dowiedz się więcej
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby Twoje ilustracje zostały przekształcone we wzór, zdobiły ubrania, dodatki czy nawet produkty codziennego użytku? Czy chciałeś nauczyć się, jak tworzyć takie wzory samodzielnie, stopniowo, od pomysłu aż do gotowego produktu? Jeśli tak, to jesteś w bardzo dobrym miejscu.

W tym Kursie Pattern Design - podstawy projektowania wzorów stworzysz kilka projektów wzorów, korzystając z mediów plastycznych, skanów roślin, zdjęć i rysunku digital, który możesz wykorzystać później do druku na tekstylia.

Dowiesz się, skąd czerpać inspiracje, jak zaplanować kompozycję wzoru i stworzyć ułatwiający pracę moodboard oraz dobrać właściwe elementy. Zobaczysz 5 najczęstszych powtórzeń Pattern designu w formie praktycznego ebooka.

Nauczysz się wykonywać skan dobrej jakości zdjęć, realizować go, wyodrębniać elementy pozbywając się tła, tworzyć raport, tak zwany seamless i przygotować go tak, aby był gotowy do druku w drukarni.

W kursie będziesz projektować w Photoshop, więc poznasz przydatne funkcje tego programu i skróty klawiszowe potrzebne podczas tworzenia wzorów. Dowiesz się, jak zaprezentować swoją pracę w sieci, licencjonować swoją sztukę i zaprezentować projekt na makiecie, dzięki czemu zwizualizujesz go na produkcie.

Szkolenie prowadzi Magda Stefańska, dyplomowana plastyczka, którą możesz znaleźć w sieci pod pseudonimem Ruda Kropka. Autorka szkolenia chętnie dzieli się swoją pasją z wrażliwymi duszami z całego świata. Na co dzień pracuje w technikach tradycyjnych, jak rysunek, malarstwo olejne i akwarelowe i nie tylko.


Kurs Pattern Design - podstawy projektowania wzorów

Odkryj techniki projektowania wzorów od planowania kompozycji po przygotowanie gotowego produktu z nadrukiem. Zobacz jak stworzyć portfolio i rozpocznij ścieżkę kariery projektanta wzorów. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 października 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!