Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Projektowanie i skład publikacji drukowanych

Premiera: Kurs Projektowanie i skład publikacji drukowanych


Kurs Projektowanie i skład publikacji drukowanych

Poznaj najlepsze praktyki pracy z DTP, z programem Adobe InDesign. Zdobądź dobre praktyki projektowania publikacji drukowanych i zadbaj o profesjonalny wygląd Twoich projektów! Dowiedz się więcej
Zajmujesz się składem i łamaniem tekstów na potrzeby druku i publikacji elektronicznych? Chcesz doszlifować swój warsztat i poznać dobre praktyki projektowania publikacji drukowanych? Dobrze trafiłeś. Przedstawiamy premierę Kursu Projektowanie i skład publikacji drukowanych.

W tym kursie poznasz przydatne porady i triki, które autorka kursu zebrała w trakcie kilkunastu lat swojej pracy w branży DTP. Dzięki nim skład publikacji będzie przebiegał sprawniej i szybciej.

W początkowych rozdziałach kursu zajmiemy się teorią koloru, narzędziem Adobe Color do tworzenia schematów kolorystycznych oraz makro i mikro typografią. Dowiesz się jaką wielkość interlinii ustawić w kolumnie, jak opracować podpisy pod ilustracjami oraz na marginaliach. Nie zabraknie również informacji o złotym podziale.

Omówimy również, czym są siatki modułowe, jak ich używać jaki rodzaj papieru do druku wybrać i jakie kroje pisma najlepiej się na nim prezentują.

Dobre pierwsze wrażenie to klucz do sukcesu. W ostatniej części szkolenia zajmiemy się zatem okładką książki. Poznamy jej rodzaje, kroje pisma, jakie warto zastosować, by odpowiednio oddać charakter całego dzieła oraz dowiemy się jak odpowiednio ją złożyć i uszlachetnić.

W szkoleniu nie zabraknie informacji o skryptach i kodach GREP, które znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu grafiki DTP, składu i łamania tekstu to serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tym szkoleniu.

Kurs prowadzi Ewa Masalska, projektantka DTP, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.


Kurs Projektowanie i skład publikacji drukowanych

Poznaj najlepsze praktyki pracy z DTP, z programem Adobe InDesign. Zdobądź dobre praktyki projektowania publikacji drukowanych i zadbaj o profesjonalny wygląd Twoich projektów! Dowiedz się więcejOpublikowane 22 października 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!