Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu

Premiera: Kurs Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu


Kurs Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu

Opanuj podstawy User Experience w praktyce. Naucz się projektować zgodnie z cenionym przez UX Designerów modelem podwójnego diamentu. Dowiedz się więcej
Chcesz się przebranżowić i zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery jako Projektant UX? Chciałbyś się rozwijać i szukasz najlepszych źródeł wiedzy dla UX Designerów? W takim razie na pewno zainteresuje Cię wiadomość o premierze Kursu Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu.

Zapewne zauważyłeś, że jest masa źródeł wiedzy jeśli chodzi o projektowanie aplikacji. Czasami nie wiadomo już komu ufać i jakie metody stosować. A w tym kursie chcemy zainteresować Cię metodą dwóch diamentów User Experience, która pozwala zaprojektować aplikację od początku do końca i przetestować ją tak żeby później z czystym sumieniem móc wypuścić ją na rynek.

W pierwszych lekcjach dowiesz się czym jest User Experience, a czym nie jest User Experience oraz na czym polegają te dwa tajemnicze diamenty. Później przejdziesz w praktyce przez poszczególne fazy tych diamentów czyli fazę analizy, strategii, design i optymalizacji.

Wszystkiego będziesz uczyć się w praktyce na bazie realnego projektu. Będzie to aplikacja covidowa, aplikacja medyczna. Przejdziesz przez te poszczególne fazy, a później nauczysz się dostosowywać elastycznie dwa diamenty user experience do różnych sytuacji projektowych. Zapraszamy Cię do kursu, którego celem jest zrobienie z Ciebie UX ninja. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Piotr Trzaskowski, który od około 8 lat zajmuje się projektowaniem aplikacji, jako UX Designer. Autor kursu projektował aplikacje dla dużych banków i instytucji finansowych. Był również kierownikiem UX/UI, a aktualnie prowadzi własną agencję User Experience.


Kurs Projektowanie UX w praktyce - model podwójnego diamentu

Opanuj podstawy User Experience w praktyce. Naucz się projektować zgodnie z cenionym przez UX Designerów modelem podwójnego diamentu. Dowiedz się więcejOpublikowane 9 lutego 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!