Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Revit dla początkujących

Premiera: Kurs Revit dla początkujących


Kurs Revit dla początkujących

Opanuj Autodesk Revit od A do Z, tworząc kompletny projekt domu jednorodzinnego. Zacznij od podstaw i naucz się tworzyć rozbudowane projekty w technologii BIM. Dowiedz się więcej
Jesteś osobą pracującą w branży architektonicznej lub budowlanej? A może jesteś studentem, studentką pokrewnych kierunków i chcesz opanować techniki pracy w programie Revit? Zastanawiasz się, jak poprawić swój projektowy workflow i w atrakcyjny sposób prezentować efekty pracy klientom?

W takim razie ten kurs Revit dla początkujących jest dla Ciebie! W jego trakcie stworzysz kompletny projekt domu jednorodzinnego w programie. Na początku poznasz najważniejsze narzędzia programu, a później krok po kroku przejdziesz przez każdy etap projektowania w BIM.

Stworzysz bryłę budynku, wypełnisz ją dostępnymi oraz własnymi rodzinami, dodasz pomieszczenia oraz stworzysz zestawienia. Zobaczysz jak wstawić stolarkę okienną i drzwiową, jak dodać schody, poręcze, meble, jak wymodelować odwodnienie dachu czy teren wokół budynku.

Nauczysz się również korzystać z parametrów i szablonów widoku, aby przyspieszyć swoją pracę. Kurs został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na naukę. Znajdziesz tu praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci zrozumieć zasady projektowania w programie Autodesk Revit oraz zastosować tę wiedzę w codziennych zadaniach. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Marta Staniszewska, architektka i BIM koordynatorka, która od wielu lat dzieli się wiedzą zdobytą w pracy zawodowej. Autorka kursu uwielbia uczyć i dzielić się swoją wiedzą z innymi.


Kurs Revit dla początkujących

Opanuj Autodesk Revit od A do Z, tworząc kompletny projekt domu jednorodzinnego. Zacznij od podstaw i naucz się tworzyć rozbudowane projekty w technologii BIM. Dowiedz się więcejOpublikowane 4 czerwca 2024 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!