Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysowania portretów od podstaw

Premiera: Kurs Rysowania portretów od podstaw


Kurs Rysowania portretów od podstaw

Naucz się rysować realistyczne portrety zgodnie z zasadami anatomii. Poznaj zasady i techniki tworzenia zachwycających i niesamowitych ilustracji w stylu fantasy z wykorzystaniem Photoshopa. Dowiedz się więcej
Interesujesz się rysunkiem i zastanawiasz się jak rysować zachwycające i realistyczne portrety? Chciałbyś nauczyć się tworzyć portrety, które wiernie oddają wygląd rysowanej osoby, z zachowaniem idealnych proporcji? A więc na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Rysowania portretów od podstaw .

Portret to jeden z najpopularniejszych motywów w rysunku, jednak jego poprawne wykonanie jest bardzo trudne. Dlatego, jeśli interesujesz się rysunkiem i pragniesz tworzyć naprawdę kreatywne portrety, to jesteś w bardzo dobrym miejscu.

W trakcie tego kursu opanujesz wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące szkicowania, projektowania, jak i kolorowania w programie Adobe Photoshop. Kurs został przygotowany w taki sposób, byś mógł bez problemu powtórzyć wszystkie ćwiczenia.

Na początku poznasz podstawy anatomii twarzy, by z czasem przechodzić na coraz trudniejsze zagadnienia. Dowiesz się jak poprawnie wyrysować głowę człowieka, by następnie poznać skuteczne metody rysowania twarzy w różnych ujęciach. Nie zabraknie również pracy przy wielu ciekawych koncepcjach twarzy męskiej, jak i żeńskiej.

Na samym końcu kursu zobaczysz skuteczne metody i techniki, które pozwolą Ci na tworzenie naprawdę ciekawych i kreatywnych portretów, na podstawie pełno detalicznej pracy.

Więc jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie portretu, ten kurs będzie idealnym wyborem. Do zobaczenia.

Szkolenie prowadzi Kinga Spyra, Ilustratorka, która od wielu lat profesjonalnie zajmuje się rysunkiem tradycyjnym, jak i grafiką komputerową.


Kurs Rysowania portretów od podstaw

Naucz się rysować realistyczne portrety zgodnie z zasadami anatomii. Poznaj zasady i techniki tworzenia zachwycających i niesamowitych ilustracji w stylu fantasy z wykorzystaniem Photoshopa. Dowiedz się więcejOpublikowane 21 lipca 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!