Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysowania postaci ludzkich - anatomia i proporcje

Premiera: Kurs Rysowania postaci ludzkich - anatomia i proporcje


Kurs Rysowania postaci ludzkich - anatomia i proporcje

Naucz się od podstaw rysowania ludzkiego ciała zgodnie z anatomią i zachowaniem proporcji. Twórz realistycznie wyglądające postacie w ujęciach statycznych i dynamicznych. Dowiedz się więcej
Chciałbyś nauczyć się jak narysować człowieka zachowując idealne proporcje? Masz problem z odwzorowaniem ludzkiej anatomii, a zawsze chciałeś rysować realistycznie wyglądające postacie? Sprawdź naszą premierę: Kurs Rysowania postaci ludzkich - anatomia i proporcje.

Ten kurs pomoże Ci w szybki, skuteczny i przyjemny sposób zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami, które pozwolą Ci opanować podstawy anatomii człowieka w grafice komputerowej.

Cały kurs dotyczy podstaw anatomii, czyli fundamentu potrzebnego do wykonywania poprawnych prac z postaciami. W trakcie nauki zapoznasz się z poprawnymi metodami na wyrysowanie poszczególnych części ciała, dowiesz się, po co jest potrzebne wyrysowanie techniczne anatomii i jak dobrze to zastosować.

Nauczysz się też odpowiednio analizować elementy anatomiczne, by później bez problemu móc je narysować. Cały materiał został opracowany w programie Adobe Photoshop, a każda czynność została dokładnie omówiona. Dlatego, jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z tym programem, to nie będziesz miał żadnych problemów z powtórzeniem czynności z kursu.

Dzięki temu nauczysz się również jak szkicować metodą cyfrową, co dla wielu osób bywa problematyczne. W kursie poziom trudności będzie rósł z każdą lekcją. W pierwszym dziale zaczniemy od części twarzy, a każdy rysunek zostanie omówiony bardzo technicznie. Dzięki tej metodzie Twoje prace już nigdy nie będą płaskie.

Następnie przejdziemy do działu z ciałem człowieka. Tu dowiesz się, jak wygląda podstawowa sylwetka męska i żeńska oraz na czym należy się skupić, rysując poszczególne części ciała.

W ostatnim dziale zajmiemy się przykładami póz męskich i żeńskich z technicznym opracowaniem, by dana poza nie tylko była możliwa do powtórzenia, ale też zrozumiała. Więc jeśli chcesz w szybki i przyjemny sposób nauczyć się podstaw anatomii w rysunku, to ten kurs będzie idealnym wyborem. Do zobaczenia!

Kurs prowadzi Kinga Spyra, ilustratorka, która od wielu lat profesjonalnie zajmuje się rysunkiem tradycyjnym i grafiką komputerową.


Kurs Rysowania postaci ludzkich - anatomia i proporcje

Naucz się od podstaw rysowania ludzkiego ciała zgodnie z anatomią i zachowaniem proporcji. Twórz realistycznie wyglądające postacie w ujęciach statycznych i dynamicznych. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 listopada 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!