Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysowanie istot fantasy krok po kroku

Premiera: Kurs Rysowanie istot fantasy krok po kroku


Kurs Rysowanie istot fantasy krok po kroku

Opanuj podstawy creature design i naucz się rysowania istot fantasy od zera. Poznaj najważniejsze narzędzia i techniki pracy i wykorzystaj swoją wyobraźnię do tworzenia niesamowitych projektów. Dowiedz się więcej
Uwielbiasz świat fantasy? Chciałbyś nauczyć się rysować istoty takie jak smoki, czy gryfy? A może marzysz o karierze w branży gier lub filmów animowanych np. jako Creature Designer? W takim razie na pewno ucieszy Cię ta premiera Kursu Rysowania istot fantasy krok po kroku.

Fantastyczne stworzenia to motyw, którego nie da się nie lubić. Temat ten jest szczególnie atrakcyjny, gdy mówimy o samodzielnym projektowaniu własnych istot. Niestety tworzenie oryginalnych projektów jest bardzo trudne.

Dlatego, jeśli interesujesz się rysunkiem i chcesz rozwijać swoje umiejętności, aby w przyszłości tworzyć własne, ciekawe i poprawne projekty fantastycznych istot to jesteś w bardzo dobrym miejscu. Przedstawiamy Wam obszerny kurs dotyczący tworzenia własnych istot fantasy.

W trakcie kursu opanujecie wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące szkicowania i projektowania w programie Adobe Photoshop. Kurs został przygotowany w taki sposób, by każdy z Was mógł bez problemu powtórzyć wszystkie ćwiczenia.

Na początku kursu poznacie podstawowe proporcje ciała zwierząt, by następnie przejść do analizy proporcji na bazie konkretnych gatunków. Dowiecie się również jak poprawnie rysować konkretne części ciała na bazie wielu różnych zwierząt. Dzięki dokładnemu opracowaniu, będziecie mogli bez problemu przejść do działu, w którym nauczycie się projektować własne istoty fantasy w praktyce.

I właśnie tutaj poznacie skuteczne metody i techniki, które pozwolą Wam na tworzenie naprawdę ciekawych i kreatywnych istot na podstawie czterech pełnodetalicznych projektów. Mamy nadzieję, że taka forma kursu Wam odpowiada i chcecie rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie rysowania istot fantasy. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Kinga Spyra, która od wielu lat profesjonalnie zajmuje się rysunkiem tradycyjnym oraz grafiką komputerową.


Kurs Rysowanie istot fantasy krok po kroku

Opanuj podstawy creature design i naucz się rysowania istot fantasy od zera. Poznaj najważniejsze narzędzia i techniki pracy i wykorzystaj swoją wyobraźnię do tworzenia niesamowitych projektów. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 stycznia 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!