Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysowanie mangi od podstaw

Premiera: Kurs Rysowanie mangi od podstaw


Kurs Rysowanie mangi od podstaw

Zobacz jak tworzyć własną mangę od A do Z. Naucz się rysować postaci w różnych stylach i kreskach. Dowiedz się jak budować ciekawe dialogi, sceny i tworzyć porywające historie. Dowiedz się więcej
Marzysz o tworzeniu własnych postaci mangowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Interesujesz się komiksem i chciałbyś przelać swoje myśli i pomysły na rysunki? Chcesz tworzyć bohaterów podobnych do tych, których znasz z mangi, anime i gier? W takim razie ten Kurs Rysowanie mangi od podstaw powstał właśnie z myślą o Tobie.

Poznasz w nim każdy aspekt rysowania mangi, w tym pozy, ruch, perspektywę oraz tworzenie tła. Zaczniesz od tego, czym w ogóle jest manga, a później przejdziesz do tworzenia planu pracy. Dzięki temu fabuła Twoich historii będzie spójna i zachęci czytelnika do jej zgłębienia.

W trakcie kursu poznasz przede wszystkim techniki tworzenia postaci i designu, co pozwoli Ci na wykreowanie bohaterów, z którymi czytelnicy z łatwością się utożsamiają. Po zebraniu niezbędnej wiedzy dotyczącej podstaw, przejdziesz do rysowania całych plansz mangi.

Dowiesz się, jaki styl kreski wybrać. Na przykładach zapoznasz się z różnego rodzaju scenami, między innymi romantycznymi, dramatycznymi czy też dynamicznymi. Będziesz pracować na wielu rysunkach tak, aby pokazać Ci, jak niesamowicie różnorodna jest manga.

Szkolenie jest pełne praktycznych porad z życia wziętych, które wprowadzą Cię w tajniki tworzenia mangi. Jeżeli interesujesz się mangą i chcesz zacząć tworzyć własne dzieła, to widzimy się na pierwszej lekcji. Do zobaczenia!

Kurs online prowadzi Michalina Daszuta, ilustratorka, autorka komiksów i gier, znana pod pseudonimem kattLett. Instruktorka szkolenia stworzyła mnóstwo projektów, pracując zarówno na własną rękę, jak i z wydawcą, a wiedzę i doświadczenie, które w tym czasie zdobyła przekazuje w tym kursie.


Kurs Rysowanie mangi od podstaw

Zobacz jak tworzyć własną mangę od A do Z. Naucz się rysować postaci w różnych stylach i kreskach. Dowiedz się jak budować ciekawe dialogi, sceny i tworzyć porywające historie. Dowiedz się więcejOpublikowane 29 lutego 2024 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!