Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysowanie w Procreate od podstaw

Premiera: Kurs Rysowanie w Procreate od podstaw


Kurs Rysowanie w Procreate od podstaw

Opanuj olbrzymie możliwości aplikacji Procreate i wykorzystaj swój tablet do tworzenia niesamowitych rysunków cyfrowych. Dowiedz się więcej
Zastanawiasz się jak zacząć przygodę z rysunkiem cyfrowym? Nie wiesz jaki tablet graficzny i program do rysowania wybrać? Spokojnie, rysowanie nigdy nie było tak proste i wygodne. Wystarczy iPad, Apple Pencil i aplikacja Procreate, aby tworzyć niesamowite ilustracje - bez względu na okoliczności.

Sprawdź naszą nową premierę: Kurs Rysowanie w Procreate od podstaw i zacznij przygodę z Digital Paintingiem.

Nieważne gdzie jesteś czy w biurze, w domu na kanapie, czy nawet na świeżym powietrzu - wszędzie możesz uwolnić swoją kreatywność i tworzyć niesamowite rzeczy. W tym kursie przekonasz się, że rysowanie na iPadzie to naprawdę świetna zabawa ale nie od samej aplikacji zaczniemy. Najpierw skupimy się na sprzęcie.

Dowiesz się jakiego iPada wybrać, jaki Apple Pencil do niego dobrać, jak połączyć ten sprzęt ze sobą aby poprawnie działał. Potem już skupimy się na samej aplikacji Procreate, gdzie poznasz cały interfejs, dowiesz się jak działają wszystkie narzędzia i jak ustawić wszystkie parametry konkretnie pod siebie.

Potem zobaczysz jak działają pędzle, warstwy i maski. Poznasz kilka trików, które w dużym stopniu ułatwiają pracę a nie są takie oczywiste. W trakcie tego kursu zobaczysz proces tworzenia pięciu różnych ilustracji.

To będzie dobra okazja żeby przećwiczyć sobie wcześniej poznane umiejętności, wcześniej poznane narzędzia, a także żeby dowiedzieć się co nieco o samej perspektywie, światłocieniu, głębi ostrości czy symetrii.

To jest wiedza, która będzie przydatna nie tylko przy rysowaniu na tablecie graficznym, ale także przy metodach tradycyjnych. IPad, Apple Pencil i aplikacja Procreate to naprawdę świetny zestaw który gwarantuje efektywną pracę i świetną zabawę. Przekonaj się sam!

Szkolenie prowadzi Adam Łapko, Ilustrator, który już od ponad 10 lat zajmuje się szeroko pojętą grafiką komputerową i digital paintingiem.


Kurs Rysowanie w Procreate od podstaw

Opanuj olbrzymie możliwości aplikacji Procreate i wykorzystaj swój tablet do tworzenia niesamowitych rysunków cyfrowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 14 kwietnia 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!