Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysunek cyfrowy - od koncepcji do publikacji

Premiera: Kurs Rysunek cyfrowy - od koncepcji do publikacji


Kurs Rysunek cyfrowy - od koncepcji do publikacji

Poznaj kompletny proces tworzenia cyfrowych ilustracji - od znalezienia tematów, szkicowania kompozycji, na publikacji kończąc. Wykorzystaj przydatne narzędzia i triki. Rozwiń się w digital paintingu. Dowiedz się więcej
Internet pełen jest fantastycznych ilustracji, które zachwycają i inspirują. Być może interesujesz się rysunkiem cyfrowym i zastanawiasz się czy byłbyś w stanie wykonać ilustracje tego typu? Ile wysiłku to tak naprawdę kosztuje? Sprawdź naszą najnowszą premierę: Kurs Rysunek cyfrowy - od koncepcji do publikacji i przekonaj się sam!

W tym kursie zobaczysz krok po kroku cały proces powstawania takiej ilustracji, dzięki czemu będziesz wiedzieć jak taka praca wygląda od kuchni.

To będzie dla Ciebie na pewno dobra okazja, aby wzbogacić swój warsztat i opanować wiele przydatnych technik. Przekonasz się, że często ten niesamowity efekt, który widzimy na innych rysunkach jest związany ze stosunkowo małym nakładem pracy.

W trakcie tego kursu przejdziemy wspólnie przez wszystkie etapy pracy. Zaczynając oczywiście od zapoznania się z tematem oraz idąc przez pierwsze szkice kompozycji. Dalej dobranie odpowiednich referencji i inspiracji, kończąc na dopieszczaniu najmniejszych detali.

Dowiesz się jakich narzędzi używają profesjonalni ilustratorzy i dlaczego wybierają właśnie takie. zobaczysz jak najefektywniej wykorzystać takie narzędzia jak warstwy, maski, odpowiednie pędzle czy nawet funkcję kopiowania.

Gotowy do nauki? Więc do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Adam Łapko, Ilustrator z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Autor kursu na co dzień zajmuje się m.in. projektowaniem postaci, digital paintingiem i grafiką reklamową.


Kurs Rysunek cyfrowy - od koncepcji do publikacji

Poznaj kompletny proces tworzenia cyfrowych ilustracji - od znalezienia tematów, szkicowania kompozycji, na publikacji kończąc. Wykorzystaj przydatne narzędzia i triki. Rozwiń się w digital paintingu. Dowiedz się więcejOpublikowane 7 maja 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!