Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysunek dla początkujących

Premiera: Kurs Rysunek dla początkujących


Kurs Rysunek dla początkujących

Opanuj od podstaw fundamentalne techniki rysunku tradycyjnego. Dowiedz się jak szkicować zgodnie z proporcjami, odwzorowywać tekstury, cieniować i ćwiczyć swoje umiejętności w sposób praktyczny. Dowiedz się więcej
Interesujesz się rysunkiem, ale nie wiesz od czego zacząć naukę? Chcesz poznać najlepsze techniki rysunku tradycyjnego i zostać ilustratorem? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs Rysunek dla początkujących.

W trakcie nauki zapoznasz się z odpowiednimi technikami na cieniowanie, dowiesz się czym jest perspektywa i do czego jest potrzebna. Nauczysz się też odpowiednio patrzeć na obiekty, które chcesz narysować, a później bez problemu przeniesiesz je na kartkę.

Kurs został przygotowany w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu powtórzyć wszystkie rysunki realizowane w kursie, a każda czynność jest dokładnie wytłumaczona.

Poziom trudności rośnie z każdym kolejnym tematem. Dzięki temu nawet osoby, które wcześniej rysowały amatorsko nie będą czuły nudy. Każda osoba poczuje wyzwanie i chęć opanowania nowych zagadnień, które zdecydowanie poszerzają horyzonty i pozwolą poważnie myśleć o karierze związanej ze sztuką.

Więc jeśli chcesz w szybki i przyjemny sposób nauczyć się podstaw rysunku, ten kurs będzie idealnym wyborem.

Szkolenie prowadzi Kinga Spyra, która od wielu lat zajmuję się profesjonalnym rysunkiem z wykorzystaniem mediów tradycyjnych oraz grafiki komputerowej.


Kurs Rysunek dla początkujących

Opanuj od podstaw fundamentalne techniki rysunku tradycyjnego. Dowiedz się jak szkicować zgodnie z proporcjami, odwzorowywać tekstury, cieniować i ćwiczyć swoje umiejętności w sposób praktyczny. Dowiedz się więcejOpublikowane 3 marca 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!