Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Rysunku - szkicowanie portretów od podstaw

Premiera: Kurs Rysunku - szkicowanie portretów od podstaw


Kurs Rysunku - szkicowanie portretów od podstaw

Rozwiń wiedzę z rysunku tradycyjnego i naucz się szkicować realistyczne portrety zgodnie z zasadami anatomii. Opanuj różne techniki pracy i wykorzystaj przybory takie jak ołówek, węgiel i kredki. Dowiedz się więcej
Chcesz dobrze opanować jedną z najbardziej wymagających dziedzin rysunku? Zastanawiasz się co zrobić, by tworzone przez Ciebie portrety zachwycały odbiorców? A może chcesz połączyć pasję z pracą i zacząć zarabiać na rysowaniu portretów? W takim razie koniecznie sprawdź naszą najnowszą produkcję: Kurs Rysunku - szkicowanie portretów od podstaw.

Ten kurs online obejmuje tematy z zakresu podstawowych zasad rysowania portretów. Zawiera teorię wraz z praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy. Pozwoli Ci to na wykonanie kompletnych rysunków oraz ćwiczeń portretowych doskonalących Twój warsztat.

Jeżeli rysowanie portretów jest czymś, czego zawsze chciałeś się nauczyć, zachęcamy Cię do podjęcia tego wyzwania. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania lub wieku ten kurs online pomoże Ci zrealizować to marzenie.

Został on przygotowany dla wszystkich osób chcących opanować technikę portretowania na poziomie podstawowym. W trakcie szkolenia nauczysz się jak poprawnie wykreślać wszystkie elementy twarzy oraz jak posługiwać się światłocieniem, wykorzystując naturalnie występujące płaszczyzny anatomiczne twarzy.

Aby przystąpić do kursu, nie musisz mieć dużego doświadczenia w rysowaniu. Lekcje prowadzone są metodą krok po kroku z komentarzem opisującym kolejne etapy pracy.

Wspólnie z autorką szkolenia wykreślisz twarz dziecka oraz osoby dojrzałej. Zobaczysz jak narysować twarz w ujęciach en face, z profilu i z półprofilu. Wszystkim ćwiczeniom w kursie towarzyszą konkretne wskazówki potrzebne do jak najlepszego zrealizowania omawianego tematu.

Szkolenie prowadzi Olga Obst, artystka, projektantka oraz instruktorka szkoleń plastycznych. Autorka kursu od lat współpracuje z różnymi organizacjami i instytucjami, wspierając rozwój edukacji artystycznej.


Kurs Rysunku - szkicowanie portretów od podstaw

Rozwiń wiedzę z rysunku tradycyjnego i naucz się szkicować realistyczne portrety zgodnie z zasadami anatomii. Opanuj różne techniki pracy i wykorzystaj przybory takie jak ołówek, węgiel i kredki. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 września 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!