Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs SketchUp i V-Ray - fotorealistyczne wizualizacje od podstaw

Premiera: Kurs SketchUp i V-Ray - fotorealistyczne wizualizacje od podstaw


Kurs SketchUp i V-Ray - fotorealistyczne wizualizacje od podstaw

Naucz się projektowania i tworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz za pomocą SketchUp i V-Ray. Dowiedz się więcej
Marzysz o pracy w zawodzie związanym z projektowaniem wnętrz? Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje? A może chciałbyś umieć zaprojektować wnętrza dla siebie, by przedstawić swoją wizję projektantom? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza nowa premiera: Kurs SketchUp i V-Ray - fotorealistyczne wizualizacje od podstaw.

Z tym kursem nauczysz się tworzyć realistyczne wizualizacje wraz z dokumentacją techniczną 2D. Wiedza z tego kursu pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć świetne wizualizacje, które zainteresują potencjalnych klientów.

W tym szkoleniu zaczniemy od podstaw. Na początku przejdziemy przez wszystkie funkcje programu i krok po kroku nauczysz się jak zbudować scenę, na której będziemy pracować w tym szkoleniu.

Następny etap to praca w V-ray. Przy pomocy autorskiego programu prowadzącego kursu o nazwie seven steps, zobaczysz jak przemienić scenę w fotorealistyczną wizualizację. I to za pomocą paru kliknięć.

Gdy już Twoje zdjęcia będą gotowe, przystąpimy do przygotowania dokumentacji 2D i będziemy do tego używali wbudowanego programu w SketchUp'ie o nazwie LauOut. To tutaj nauczysz się w jak szybki sposób przenieść Twoje projekty ze Sketchup'a na papier milimetrowy i przygotować do pokazania klientowi bądź deweloperowi.

Brzmi interesująco? A więc do zobaczenia w kursie.

Szkolenie prowadzi Filip Gorzka, który zajmuje się prowadzeniem kursów z tak zwanych Industrial Software, czyli najbardziej popularnych programów, z których na co dzień korzystają największe firmy projektowe na świecie.


Kurs SketchUp i V-Ray - fotorealistyczne wizualizacje od podstaw

Naucz się projektowania i tworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz za pomocą SketchUp i V-Ray. Dowiedz się więcejOpublikowane 27 lipca 2021 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!