Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs Tworzenie komiksu - od pomysłu do publikacji

Premiera: Kurs Tworzenie komiksu - od pomysłu do publikacji


Kurs Tworzenie komiksu - od pomysłu do publikacji

Opanuj sztukę tworzenia komiksów od A do Z! Naucz się kreować fascynujące historie, projektować porywające postaci i sceny, a nawet przygotowywać komiks do publikacji. Dowiedz się więcej
Uwielbiasz komiksy, a do tego interesujesz się rysunkiem? A może sam chciałeś stworzyć coś własnego, ale nie wiedziałeś jak się za to zabrać? A może powstrzymywał Cię brak umiejętności rysowniczych?

Nasz najnowszy kurs tworzenia komiksu - od pomysłu do publikacji pomoże Ci pozbyć się tych ograniczeń i w końcu zacząć działać. W jego trakcie przekonasz się jak od zera można stworzyć własny komiks.

Dowiesz się jak planować i budować fabułę komiksu, jak kreować postacie, jak tworzyć tła oraz jak się zabrać do wydania gotowego już komiksu.

Poznasz też gatunki i typy komiksu, sposoby planowania pracy i zobaczysz, jak ważna w tym wszystkim jest mapa myśli. Dowiesz się, jakie aplikacje i programy możesz wykorzystać, jak wspierać referencje, tworzyć strony i sceny i wiele, wiele więcej.

Cały proces poznasz w blisko stu lekcjach wideo i materiałach dodanych do tego kursu. W lekcjach otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci przygotować się do tworzenia swoich pierwszych komiksów.

Dzięki temu unikniesz wielu błędów początkujących komiksiarzy i przekonasz się, że praca nad komiksem to świetna zabawa. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Michalina Daszuta, autorka i ilustratorka komiksów oraz gier bardziej znana pod pseudonimem Katt Lett. Autorka szkolenia może pochwalić się wydaniem ponad 10 tytułów, które trafiły na półki sklepów komiksowych i empiku.


Kurs Tworzenie komiksu - od pomysłu do publikacji

Opanuj sztukę tworzenia komiksów od A do Z! Naucz się kreować fascynujące historie, projektować porywające postaci i sceny, a nawet przygotowywać komiks do publikacji. Dowiedz się więcejOpublikowane 12 maja 2023 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!