Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs UX Design - wprowadzenie do projektowania doświadczeń użytkowników

Premiera: Kurs UX Design - wprowadzenie do projektowania doświadczeń użytkowników


Kurs UX Design - wprowadzenie do projektowania doświadczeń użytkowników

Poznaj warsztat i narzędzia pracy UX Designera. Naucz się rozpoznawać potrzeby użytkowników i zacznij projektować produkty i usługi zgodnie z najlepszymi zasadami User Experience. Dowiedz się więcej
Ciekawi Cię czym jest projektowanie User Experience i czym tak właściwie zajmuje się projektant UX? Chcesz spróbować swoich sił w projektowaniu i krok po kroku zaprojektować swój własny produkt taki jak aplikacja czy strona internetowa skrojona pod potrzeby użytkowników?

A może już działasz w branży i chcesz po prostu rozwinąć swoje umiejętności w tym temacie? W takim razie na pewno zainteresuje Cię nasza najnowsza premiera: Kurs UX Design - wprowadzenie do projektowania doświadczeń użytkowników.

W tym kursie oswoisz się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z User Experience. Poznasz kulisy pracy projektantów i kluczowe kompetencje, które są potrzebne, aby odnaleźć się w tym zawodzie.

Nauczysz się jak poprawnie przygotować i przeprowadzić badania po to aby poznać potrzeby swoich użytkowników i przetestować swoje pomysły. Przejdziesz przez pełen proces projektowania od badań potrzeb aż po budowanie i testowanie rozwiązań.

Nauczysz się jak przekuwać wiedzę z badań na wnioski, które staną się fundamentem Twojego projektu. Poznasz wiele przydatnych narzędzi w pracy projektanta. W końcu od podstaw zbudujesz swój własny produkt.

Ten kurs da Ci solidne podstawy do pracy jako UX Designer. Dodatkowo otrzymesz specjalny zbiór wskazówek, porad, polecajek, które pomogą Ci szybciej rozwijać swoje umiejętności i stawiać kolejne kroki jako UX Designer. Szukasz praktycznej wiedzy? Ten kurs jest dla Ciebie. Do zobaczenia!

Szkolenie prowadzi Ula Mitas-Drozdowska, Senior UX Designerka, która od sześciu lat zajmuje się projektowaniem doświadczeń użytkownika. Autorka szkolenia uwielbia dzielić się swoją wiedzą, prowadzi zajęcia ze studentami, mentoruje w programach mentorskich i pisze bloga ulamitas.pl.


Kurs UX Design - wprowadzenie do projektowania doświadczeń użytkowników

Poznaj warsztat i narzędzia pracy UX Designera. Naucz się rozpoznawać potrzeby użytkowników i zacznij projektować produkty i usługi zgodnie z najlepszymi zasadami User Experience. Dowiedz się więcejOpublikowane 15 lipca 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!