Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Premiera: Kurs WCAG - dostępność cyfrowa w projektowaniu stron i aplikacji

Premiera: Kurs WCAG - dostępność cyfrowa w projektowaniu stron i aplikacji


Kurs WCAG - dostępność cyfrowa w projektowaniu stron i aplikacji

Naucz się tworzyć strony i aplikacje, z których każdy użytkownik może korzystać bez ograniczeń. Poznaj aktualne zasady WCAG 2.1 i zadbaj o jak najlepszą dostępność Twoich produktów cyfrowych. Dowiedz się więcej
Interesujesz się projektowaniem lub tworzeniem stron internetowych, aplikacji lub produktów cyfrowych? W takim razie nasze nowe szkolenie może Cię zainteresować. Przedstawiamy: Kurs WCAG - dostępność cyfrowa w projektowaniu stron i aplikacji.

Znajdziesz w nim kwestie związane z dostępnością w kontekście standardu WCAG. Kurs jest przygotowany zarówno pod kątem osób zajmujących się projektowaniem wcześniej wspomnianych produktów, jak również developerów, Specjalistów QA, Project Managerów i nie tylko.

Nieważne czy jesteś w IT już od kilku lat, czy dopiero planujesz start w tej branży. Dostępność to temat, który jest żywy w ciągu trwania cyklu życia całego produktu, więc nieważne kiedy zaczniesz, ważne żebyś zaczął.

W kursie przejdziesz przez wytyczne WCAG na przykładach po to, abyś mógł zrozumieć o co w nich chodzi i jak się je wdraża. Dostaniesz checklistę, która później, po szkoleniu pomoże Ci wdrożyć te rzeczy w odpowiednich miejscach, etapach, komponentach czy też podstronach.

Dowiesz się, że dostępność nie dotyczy tylko wąskiej grupy odbiorców, ale tak naprawdę pozytywnie może wpłynąć na wszystkich, jeżeli mówimy o doświadczeniu użytkownika. Dowiesz się również na jakie elementy należy zwrócić uwagę podczas implementacji. Do zobaczenia w kursie!

Szkolenie prowadzi Łukasz Krebok, UX Designer, który od około 10 lat zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wdrażając również kwestie związane z dostępnością.


Kurs WCAG - dostępność cyfrowa w projektowaniu stron i aplikacji

Naucz się tworzyć strony i aplikacje, z których każdy użytkownik może korzystać bez ograniczeń. Poznaj aktualne zasady WCAG 2.1 i zadbaj o jak najlepszą dostępność Twoich produktów cyfrowych. Dowiedz się więcejOpublikowane 26 października 2022 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!