Poznaj zaawansowane narzędzia AutoCAD i twórz profesjonalne projekty!

Mogłeś świetnie opanować podstawy pracy w AutoCAD, ale to za mało, by tworzyć w pełni kompletne i profesjonalnie wyglądające projekty. To zdecydowanie za mało, by sprostać wysokim wymaganiom jakie stawia przed Tobą rynek. Pora wzbogacić swój warsztat oraz portfolio, by klienci nie uciekli do konkurencji.

Praktyczne przykłady w AutoCad

Czego nauczy mnie to szkolenie?

Dzięki temu szkoleniu rozwiniesz posiadane już podstawowe umiejętności pracy w AutoCAD i poznasz nowe, bardziej zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć lepsze i bardziej dopracowane projekty. Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wykorzystywać warstwy, kreskowanie, gradienty czy wymiarowanie oraz jak poprawnie opisywać i przygotowywać projekty do wydruku. Autor szkolenia, wieloletni praktyk AutoCAD podzieli się z Tobą swoją udaną receptą na efektywną pracę. Poznasz całą masę przydatnych wskazówek i trików bez których już wkrótce nie będziesz mógł wyobrazić sobie projektowania.

Wielobranżowe projekty a AutoCad

Dla kogo jest to szkolenie?

Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które pracowały już wcześniej z AutoCAD, potrafią wykorzystywać podstawowe narzędzia programu i chcą rozszerzyć swoją wiedzę z tego tematu. Polecamy go również tym, którzy ukończyli już stopień I naszego szkolenia, jako naturalną kontynuację i okazję do zdobycia zestawu kompletnych umiejętności z zakresu projektowania i rysowania CAD.

Dowiedz się więcej: Intensywny kurs AutoCAD - stopień II Zobacz kursy