Strefa rozwoju osobistego i nowinek ze świata technologii & IT | blog strefakursów.pl
Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Intensywne szkolenie AutoCAD dla ambitnych projektantów

Intensywne szkolenie AutoCAD dla ambitnych projektantów

Poznaj zaawansowane narzędzia AutoCAD i twórz profesjonalne projekty!


Mogłeś świetnie opanować podstawy pracy w AutoCAD, ale to za mało, by tworzyć w pełni kompletne i profesjonalnie wyglądające projekty. To zdecydowanie za mało, by sprostać wysokim wymaganiom jakie stawia przed Tobą rynek. Pora wzbogacić swój warsztat oraz portfolio, by klienci nie uciekli do konkurencji.


Praktyczne przykłady w AutoCad


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu rozwiniesz posiadane już podstawowe umiejętności pracy w AutoCAD i poznasz nowe, bardziej zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć lepsze i bardziej dopracowane projekty. Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wykorzystywać warstwy, kreskowanie, gradienty czy wymiarowanie oraz jak poprawnie opisywać i przygotowywać projekty do wydruku. Autor szkolenia, wieloletni praktyk AutoCAD podzieli się z Tobą swoją udaną receptą na efektywną pracę. Poznasz całą masę przydatnych wskazówek i trików bez których już wkrótce nie będziesz mógł wyobrazić sobie projektowania.


Wielobranżowe projekty a AutoCad

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które pracowały już wcześniej z AutoCAD, potrafią wykorzystywać podstawowe narzędzia programu i chcą rozszerzyć swoją wiedzę z tego tematu. Polecamy go również tym, którzy ukończyli już stopień I naszego szkolenia, jako naturalną kontynuację i okazję do zdobycia zestawu kompletnych umiejętności z zakresu projektowania i rysowania CAD.


Intensywny kurs AutoCAD - stopień II
5.0
star star star star star
(40 ocen)

Wykorzystaj zaawansowane narzędzia i funkcje AutoCADa. Twórz dopracowane i profesjonalne projekty... Dowiedz się więcejOpublikowane 9 sierpnia 2016 r. w kategorii: Projektowanie


Kompleksowe szkolenie dla Projektanta CAD
Users icon 5346 uczestników
Watch icon 30.5 godzin
Video icon 240 wykładów

Opanuj kluczowe narzędzia oraz techniki pracy projektanta CAD. Zdobądź szeroki zestaw uniwersalnych umiejętności, które pozwolą Ci bez ograniczeń realizować projekty z wybranej dziedziny. Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!