Logo
Hamburger icon Close icon
Go to top
WYNIKI WYSZUKIWANIA:
Intensywne szkolenie AutoCAD dla ambitnych projektantów

Intensywne szkolenie AutoCAD dla ambitnych projektantów

Poznaj zaawansowane narzędzia AutoCAD i twórz profesjonalne projekty!


Mogłeś świetnie opanować podstawy pracy w AutoCAD, ale to za mało, by tworzyć w pełni kompletne i profesjonalnie wyglądające projekty. To zdecydowanie za mało, by sprostać wysokim wymaganiom jakie stawia przed Tobą rynek. Pora wzbogacić swój warsztat oraz portfolio, by klienci nie uciekli do konkurencji.


Praktyczne przykłady w AutoCad


Czego nauczy mnie to szkolenie?


Dzięki temu szkoleniu rozwiniesz posiadane już podstawowe umiejętności pracy w AutoCAD i poznasz nowe, bardziej zaawansowane narzędzia, które pozwolą Ci tworzyć lepsze i bardziej dopracowane projekty. Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wykorzystywać warstwy, kreskowanie, gradienty czy wymiarowanie oraz jak poprawnie opisywać i przygotowywać projekty do wydruku. Autor szkolenia, wieloletni praktyk AutoCAD podzieli się z Tobą swoją udaną receptą na efektywną pracę. Poznasz całą masę przydatnych wskazówek i trików bez których już wkrótce nie będziesz mógł wyobrazić sobie projektowania.


Wielobranżowe projekty a AutoCad

Dla kogo jest to szkolenie?


Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które pracowały już wcześniej z AutoCAD, potrafią wykorzystywać podstawowe narzędzia programu i chcą rozszerzyć swoją wiedzę z tego tematu. Polecamy go również tym, którzy ukończyli już stopień I naszego szkolenia, jako naturalną kontynuację i okazję do zdobycia zestawu kompletnych umiejętności z zakresu projektowania i rysowania CAD.


Intensywny kurs AutoCAD - stopień II
5.0
star star star star star
(40 ocen)

Wykorzystaj zaawansowane narzędzia i funkcje AutoCADa. Twórz dopracowane i profesjonalne projekty... Dowiedz się więcejOpublikowane 9 sierpnia 2016 r. w kategorii: Projektowanie


ŚCIEŻKA KARIERY
Users icon 13130 uczestników
Watch icon 79 godzin
Video icon 708 wykładów

Twórz atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe z użyciem nowoczesnych technik. Opanuj kluczowe podstawy, niezbędne narzędzia i zacznij tworzyć wspaniałe strony! Dowiedz się więcej

Interesują Cię nowe technologie?

Zapisz się do naszego newslettera!